Silesion.PL

serwis informacyjny

Mołczanow, Hornik, Ferrari, Mergani, Czvjnik i Nowaczkiewicz w drużynach Move Federation.

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Kompletowane są składy drużyn do nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy midzy innymi Patrycję Mołczanow, Paulinę Hornik, Kubę Nowaczkiewicza, Jakuba “Merghani” Rokicickiego, Sebastiana “Czvjnik” Czajewskiego i Amadeusza “Ferrari” Roślika. W Move Federation zmierzą się drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami ośmiu drużyn zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy. Premierowy turniej odbędzie się 19 listopada w Arenie Gliwice.

Patrycja MOŁCZANOW – Move Federation

Patrycja MOŁCZANOW zasila szeregi Team X! Po jej ostatnich przebojach przeprowadzkowych, pojedynek obu drużyn zyskuje dodatkowy smaczek Jak poradzi sobie na boisku? Kapitanem drużyny “Team X” w Move Federation została Monika “Mona” Kociołek.

Pauliny HORNIK – Move Federation

Trudno wyobrazić sobie Team Natsu World bez Pauliny HORNIK. Ostatnio błyskawicznie poradziła sobie w oktagonie, ale czy przełoży ten wyczyn na boisko MOVE? Kapitanem Teamu Natsu World została została Natalia “Natsu” Karczmarczyk.

Kuba NOWACZKIEWICZ – Move Federation

Kim byłby Xavi bez Iniesty? W ten sam sposób myśli Tromba, dlatego razem z Kubą idą w piłkarski bój. W MMA zwyciężają, ale jak pójdzie im w piłce nożnej? Kuba NOWACZKIEWICZ melduje się w Team Tromba, którego kapitanem jest Mateusz “tromba” Trąbka.

Jakub MERGHANI Rokicicki – Move Federation

Zarządza projektem Bungee niczym Modrić środkiem pola. Czy na boisku poradzi sobie równie sprawnie?Jakub MERGHANI Rokicicki w Team Bungee! Kapitanami Team Bungee są Bandura czyli czyli Patryk Bandurski i Dawid “Dzinold” Rzeźnik 

Sebastian CZVJNIK Czajewski – Move Federation

Boxdel chyba blefował na temat jakości swojego teamu. CZVJNIK melduje się w drużynie Potężnego Włodarza FAME – TEAM BOXDEL czyli Michała “Boxdel” Barona! Jesteśmy bardzo ciekawi jak polski MrBeast zaprezentuje się na boisku!

Amadeusz FERRARI Roślik – Move Federation

Władca Piekieł niczym Czerwony Diabeł wbija na boisko! Ferrari dołącza do Team Gola. Razem w Spontanie, razem na muranie. Robi się coraz ciekawiej! Kapitanem Teamu Gola jest Wojtek Gola czyli Potężny Włodarz z FAME MMA.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024