Silesion.PL

serwis informacyjny

CH Forum Gliwice: Lot wiatrakowcem prezentem na walentynki

CH Forum Gliwice 2022 Lot wiatrakowcem prezentem na walentynki

CH Forum Gliwice 2022 Lot wiatrakowcem prezentem na walentynki

Wiatrakowiec wylądował w CH FORUM. Lot nim nad Gliwicami to super pomysł na walentynkowy prezent. Atrakcja będzie do wygrania 12 lutego, a ekspozycję można oglądać do 19 lutego.

Wiatrakowiec to nowoczesny statek powietrzny. Dzięki współpracy z firmą Aviation Artur Trendak – producentem wiatrakowców, jeden z jego modeli można podziwiać na scenie głównej (parter)
w CH FORUM w Gliwicach.

To okazja aby zasiąść za jego sterami, porozmawiać z pilotami o lataniu wiatrakowcami i wysłuchać prelekcji lotniczych (harmonogram poniżej). Będzie też można wygrać w walentynkowym konkursie lot wiatrakowcem nad Gliwicami. Ta odlotowa niespodzianka będzie nagrodą dla uważnych, którzy
w sobotę 12 lutego (godz. 18:00) wezmą udział w prelekcji.

Harmonogram i tematyka spotkań z pilotami:

4 lutego (piątek)

  • Godz. 18:00 – Przygotowanie wiatrakowca do lotu.

5 lutego (sobota)

  • Godz. 15:00 – Analiza pogody na trasie lotu, czyli lecimy czy zostajemy w domu?
  • Godz. 18:00 – Analiza warunków wykonywania lotu: temperatura, wiatr, bagaż i czy mamy jeszcze miejsce na paliwo?

11 lutego (piątek)

  • Godz. 18:00 – Przygotowanie wiatrakowca do lotu.

12 lutego (sobota)

  • Godz. 15:00 – Analiza dostępności przestrzeni, czyli po prostej albo zygzakiem?
  • Godz. 18:00 – Co to jest wiatrakowiec i dlaczego lata? Dla uważnych słuchaczy konkurs z nagrodami, w tym przelotem walentynkowym dla pary 2×15 min.

18 lutego (piątek)

  • Godz. 18:00 – Przygotowanie wiatrakowca do lotu.

19 lutego (sobota)

  • Godz. 15:00 – Zastosowania komercyjne w dozorowaniu, rolnictwie, geodezji, fotografii lotniczej, czyli zabawka czy narzędzie?
  • Godz. 18:00 – Nawigacja, czyli jak nie zabłądzić w powietrzu?

O Centrum Handlowym Forum w Gliwicach

FORUM to centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic
. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author