Silesion.PL

serwis informacyjny

Caville zaprasza do swojego “Królestwa”! Posłuchajcie nowego singla duetu.

Caville zaprasza do swojego Krolestwa

Caville zaprasza do swojego Krolestwa

“Królestwo” to trzeci singiel tworzącego w nurcie art popu zespołu Caville, który zapowiada ich najnowszy album “Pinakoteka”. Sama płyta jest konceptualnym projektem, łączącym w sobie różne dziedziny sztuki. Każdy z utworów został zainspirowany wybranym obrazem, reprezentującym poszczególny nurt sztuki nowożytnej z przekroju od renesansu aż po sztukę współczesną. “Królestwo” to osobista interpretacja obrazu Michała Anioła “Stworzenie Adama” reprezentującego renesans.

Piosenka opowiada o strachu przed otwarciem się na inną osobę, a także o dystansie, który często zachowujemy w relacjach, bojąc się wpuścić kogoś do swojego świata. To walka pomiędzy sercem i rozumem; chcemy kogoś blisko, ale boimy się dopuszczać za blisko. Dlatego często tworzymy swoje własne “królestwo”, w którym zamykamy się, zapominając że czasem dobrze jest dzielić z kimś władzę.

Klip do utworu jest już dostępny na kanale Kayax TV na Youtubie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author