Silesion.PL

serwis informacyjny

Gabi Foksa z nowym utworem “NIE WIEM”

Gabi Foksa z nowym utworem NIE WIEM

Gabi Foksa z nowym utworem NIE WIEM

Gabi Foksa to 18-letnia piosenkarka, multiinstrumentalistka oraz autorka tekstów. Gabrysia jest również 24-krotną laureatką ogólnopolskich konkursów wokalnych.

Podczas tegorocznych wakacji mogliśmy śledzić jej projekt z 50. coverami – artystka wydawała codziennie przez równe 50 dni po jednym coverze znanych już nam piosenek (z granym przez siebie podkładem), całość projektu zyskała uznanie miasta Sosnowiec i została wydana w formie digibook’a, a materiał można odsłuchać w całości (50 utworów na spotify, tidal, apple music etc…). Jak widzicie, nie byle kto porwałby się na taką regularność i samodyscyplinę, ale to nie wszystko.

Gabrysia idąc za ciosem wypuszcza właśnie swoją debiutancką EP-kę w klimacie POP/DARKPOP/SYNTH.
Utwór “NIE WIEM” to flagowiec, nie ma lepszych wykonawców w polsce z takim mrocznym vibe’m, a to dopiero początek przygód z SZARADĄ – tak zagadkowo została nazwana EP-ka młodej autorki z Sosnowca.

SZARADĘ wieńczy ukryta historia, którą odegrał znany już większości społeczeństwa – Rick Sanchez, w utworze “NIE WIEM” przy końcu możemy usłyszeć charakterystyczny znany nam głos. Zostaje nam tylko śledzić losy naszych bohaterów i czekać na kolejne przygody rodem z serialu, a to wszystko za darmo, na platformie YouTube.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024