Silesion.PL

serwis informacyjny

Cashout, auto cash out i częściowy cashout w Betcris

Cashout auto cash out i czesciowy cashout w Betcris 2021

Cashout auto cash out i czesciowy cashout w Betcris 2021

Nowy legalny bukmacher Betcris wystartował z promocją CashOut. Oferta Cash out jest często mylona z cashback. Są to jednak zupełnie dwie różne promocje bukmacherskie. W legalnych zakładach bukmacherskich Betcris mamy do dyspozycji aż trzy różne warianty cashout’a.: zwykły Cashout, Częściowy Cashout i Auto Cashout.

Cash out w Betcris to możliwość wcześniejszego wycofania zakładu. Na przykład, jeśli mecz nie idzie po Twojej myśli, zawsze możesz zamknąć zakład przed zakończeniem danego spotkania. Dzięki tej funkcji unikniesz straty postawionych środków pieniężnych lub pewnej ich części. Rozliczenie wcześniej zamkniętego zakładu ustalane jest według iloczynu współczynnika – stawki i kursu ustalonego przez legalnego bukmachera Betcris.

Częściowy Cash Out w Betcris to możliwość zdecydowania o wypłaconej (cash out) kwocie z postawionego kuponu. Przesuwając suwak, możesz zmniejszyć lub zwiększyć wysokość stawki, jaka zostanie wypłacona w opcji Cashout. Po wskazaniu odpowiedniej kwoty oraz kliknięciu przycisku „Cash out” możesz cieszyć się z wygranej i jednocześnie dalej emocjonować się rozliczeniem postawionego przez siebie zakładu bukmacherskiego.

W ustawieniach Cash out w zakładach Betcris są dwie możliwości rozliczenia – manualna lub automatyczna. Jak same nazwy wskazują, pierwsza polega na ręcznym wyborze momentu, w którym dokonuje się pobrania gotówki. Druga, czyli Auto Cashout w Betcris jest związana z wyborem odpowiedniego limitu i wartości kwoty, po której osiągnięciu chcesz, aby dokonano rozliczenia kuponu. Zdarzenie zostanie automatycznie zamknięte w momencie, gdy wskazana przez Ciebie wartość zostanie osiągnięta.

Do czego służy cashou i jak może się przydać?: Na przykład: postawiłeś kupon AKO, trafiłeś już 6 z 10 wydarzeń na kuponie. Poprawne wytypowanie takiej liczby rezultatów daje całkiem niezłą wygraną, jednak w przypadku jednego nietrafionego zakładu cały kupon może okazać się stracony. Dzięki wykorzystaniu opcji Cash out w Betcris możemy po prostu zamknąć zakład i odebrać wygrane pieniądze za poprawnie wytypowanych 6 zakładów z wytypowanych dziesięciu. 

Pamiętaj, że opcja Cash out nie działa w przypadku, kiedy przynajmniej jedno wydarzenie znajdujące się na kuponie okaże się przegrane, a także, jeśli wygrana przy użyciu funkcji wcześniejszego zamknięcia zakładu będzie niższa niż stawka postawionego zakładu. Opis wszystkich promocji w Betcris znajdziesz w podlinkowanym artykule.

____

Zakłady bukmacherskie Betcris działają na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o (Betcris). to legalny polski bukmacher.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Co to jest Cash Out w Betcris?

Cashout to nic innego jak możliwość zabezpieczenia się przed utratą gotówki. Wszystko, co musisz zrobić to w porę zdecydować się na zamknięcie postawionego przez Ciebie zakładu tak, aby cała kwota lub część postawionej stawki wróciła na Twoje konto. Cash out najczęściej jest wykorzystywany przy obstawianiu zakładów AKO. Dzięki Cash Out możemy zamknąć kupon i odebrać wygrane, przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie.

Jakie są wady Cash out w zakładach bukmacherskich?

Jedynym minusem funkcji Cash out może być utrata postawiony środków spowodowana wycofaniem się z zakładu, który okazał się trafiony, w obawie przed przegraną. Sport jest niezwykle nieprzewidywalny, czasem bywa tak, że w ostatnich minutach rezultat meczu może odwrócić się o 180 stopni.

Czym różni się CashOut od częsciowego CashOut’u i AutoCashout’u?

Cash out jest możliwością wcześniejszego wycofania zakładu, czyli zamknięcie zakładu przed zakończeniem danego spotkania. Auto Cash out to w dalszym ciągu automatyczna możliwość wypłacenia wygranej. Obstawione przez Ciebie zdarzenie zostanie automatycznie częściowo zamknięte w momencie, gdy wskazana wartość zostanie osiągnięta. Częściowy Cash out daje Ci możliwość zdecydowania o wygranej kwocie z postawionego kuponu, przesuwając suwak.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024