Silesion.PL

serwis informacyjny

Jackpot Betclic rozbity. 60.000 zł trafia na konto gracza.

Minony weekend wyłonił zwycięzcę Piłkarskiego Jackpota w Betclic. Szczęśliwiec zgarnął 60.000 zł bonusu oraz swoją wygraną – w sumie 72444,79 zł! „60 000 zł za typy na Ekstraklasę

Poznaliśmy zwycięzcję kolejnej edycji popularnej promocji Betclic. W Piłkarskim Jackpocie tym razem zwycięzca był tylko jeden. I zgarnął pełna pulę – aż 60 000 zł.

Rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich to nie tylko zakłady stawiane za wysokie kwoty. Na rynku obecnych jest wiele promocji, które przy relatywnie niewielkim wkładzie, mogą zagwarantować pokaźną wygraną. Tak stało się w przypadku cieszącej się popularnością od blisko dwóch lat promocji Betclic.

Ostatnia edycja „Piłkarskiego Jackpotu” rozpoczęła się w maju od puli 10 000 zł. Odbywała się co weekend i zostałą wznowiona po przerwie związanej z Mistrzostwami Europy. Co tydzień zadaniem Graczy było trafne wytypowanie na jednym kuponie 9 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. Klienci Betclic mogli obstawiać mecze Ekstraklasy, Premier League czy Bundesligi. Zwycięzcy długo nie było, a pula systematycznie rosła.

Tak było do minionego weekendu – kumulacja wyniosła równo 60 000 zł na edycję dedykowaną 8. kolejce Ekstraklasy. 21 września bukmacher ogłosił, że bank rozbił Michał ze Strzelec Wielkich, który trafnie wytypował 9 rozstrzygnieć rozgrywek. Oprócz 60 000 zł za Jackpota wygrał także 12444,79 zł za zwycięski kupon (uwzględniający bonus MULTI+).

To nie koniec “Piłkarskiego Jackpota” – kolejna edycja ma powrócić już wkrótce. Planowana jest także specjalna edycja Jackpota na przełomie września i października, związana z typowaniem FAME MMA 11.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).