Silesion.PL

serwis informacyjny

Betcris wystartował. “To będzie Twoje miejsce do gry”?

Betcris strona bukmachera to bedzie twoje miejsce do gry

Betcris strona bukmachera to bedzie twoje miejsce do gry

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce od 1 kwietnia 2017 roku nieustannie się zmienia. Rosnąca konkurencja wśród legalnych bukmacherów to dobra wiadomość dla wszystkich typerów. 23 sierpnia 2021 r. zadebiutował w internecie kolejny legalny bukmacher pod nazwą Betcris. Korzenie firmy sięgają już 1985 roku, kiedy to został otwarty pierwszy dominikański punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich. Do tej pory firma Betcris kojarzona była głównie z krajami Ameryki Środkowej, takimi jak Panama czy Dominikana, a teraz jest dostępna również w Polsce.

Strona wwwBetcris.pl
Kod rejestracyjnybrak
Bonusfreebet 100 PLN
CashbackTAK
CashoutTak
Bonus na urodzinyTak
Strona główna legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich Betcris

Sprawdźmy, co ma do zaoferowania nowy bukmacher BETCRIS. W Betcris znajdziemy kursy i szeroką ofertę na najpopularniejsze rynki, czyli Ekstraklasy, Premier League, Serie A, Bundesligi i Ligi Mistrzów a także zakłady na koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, sporty walki. Bukmacher ten oferuje także zakłady na na najszybciej rozwijający się rynek, czyli esport. Oczywiście nie zabrakło promocji w tym: bonus bukmacherski, cashout, freebety, zwroty i bonusy urodzinowe.

Kursowy boost czyli wyższe kursy w Betcris

Wśród codziennej oferty bukmacherskiej w Betcris możemy wyszukać zakłady z ikoną “boost” obok kursu. Bedzie to po prostu wyższy kurs na zdarzenia niż w standardowej ofercie. Zakłady z wyższymi kursami można łączyć z całą ofertą zakładów sportowych. Co ważne, promocja “Kursowy boost” obowiązuje jedynie na wydarzenia z oferty przedmeczowej.

Dodatkowe 100% czyli Betcris PLUS

Betcris Plus to oferta dla typerów, którzy lubią grać taśmy. Co zrobić aby powiękzyć swoją potencjalną wygraną? Stwórz kupon na którym będzie co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.25 a wygrasz więcej niż w standardowej ofercie.

Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój potencjalny zysk. W ten sposób możesz otrzymać nawet 100% dodatkowej kasy!

Liczba selekcji% do wygranej
55
610
715
820
925
1030
1135
1240
1345
1450
1555
1660
1765
1870
1975
2080
2185
2290
2395
24+100

Wtorkowy Cashback w Betcris

Cashback znany jest również w bukmacherce jako zakład bez ryzyka. W Betcris możesz otrzymać nawet 50% zwrotu swoich stawek w postaci bonusu. Na przykład Twój tygodniowy bilans wynosi 500 zł? W takim razie na Twoje konto trafi freebet w wysokości 25 PLN. Tak cashback możesz otrzymać co tydzień.

Bilans (PLN)Kwota freebetu (PLN)
200 – 499,9910
500 – 999,9925
1000-1999,9950
2000+100

Ekstraklasowy freebet w Betcris

Freebet to angielska nazwa oferty “darmowy zakład” czyli jeden z wielu bonusów bukmacherskich dostępnych na stronie legalnych zakładów Betcris. W jaki sposób można otrzymać freebet w Betcris? Stawiając kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live) za minimalną stawkę 10 zł netto z co najmniej 6 meczami z oferty Ekstraklasa. Pamiętaj, że w grę wchodzą wyłącznie zakłady w systemie trzy-drogowym 1×2. Darmowy zakład może zostać wykorzystany z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2.5 – minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.25.

Możesz odebrać freebet w zależności od liczby trafionych meczów na swoim kuponie:

  • 9 poprawnie wytypowanych zdarzeń – gratulujemy wygranej!
  • 8 trafionych zdarzeń – freebet 200 PLN
  • 7 trafionych zdarzeń – freebet 150 PLN
  • 6 trafionych zdarzeń – freebet 100 PLN

Freebet na start obstawiania w Betcris

Wiesz już ze w Betcris możesz otrzymąc darmowy zakład, czyli freebet za typowanie Ekstraklasy. Czy to wszystko? Nie. Możesz odebrać darmowy zakład w wysoości 50% od stawki postawionego zakładu, obstawiając swój pierwszy zakład – SOLO lub AKO za minimum 20 PLN. Po kursie minimum 1.8 oraz stawce netto (iloczyn stawki oraz obowiązującego wskaźnika 0,88). Freebet zostanie przyznany niezależnie od tego, czy postawiony zakład wejdzie, czy też nie. Bukmacher Betcris doładuje konto gracza dodatkowym freebetem, który można wykorzystać przy okazji typowania kuponu AKO z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.50.

PAMIĘTAJ: Kurs minimalnego zdarzenia znajdującego się na kuponie powinien wynosić minimum 1.25.

Esportowy bonus w Betcris

Jeśli lubisz obstawiać wydarzenia ze świata esportu w zakładach bukmacherskich, to ta oferta jest dla Ciebie idealna. Zagraj w Betcrisie co najmniej 5 kuponów o kursie minimalnym 1.85 za łączną sumę minimum 100 PLN w trakcie trwania całego tygodnia. Obrót uaktywni bonus o wartości 25 PLN, który w każdy czwartek będzie czekał na Ciebie na koncie gracza.

Freebet naliczany jest przez bukmachera podczas zawierania zakładów w kategorii esport – SOLO lub AKO (z oferty przedmeczowej lub live) za środki pobierane z salda depozytowego.

W Betcris zwrot za Wirtuale

Zasady promocji „Wirtualny zwrot 50 PLN” są proste – grając “wirtualne sporty” w BETCRIS cały tydzień, po spełnieniu warunki bonusu, w poniedziałek będzie czekała na Ciebie niespodzianka – dodatkowe 50 PLN w freebecie. Wystarczy, że Twój obrót na sportach wirtualnych wyniesie co najmniej 250 PLN, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie osiągnie kurs 1.85. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO lub AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z minimalnym kursem całkowitym 1.85 zawierające zdarzenia WYŁĄCZNIE z oferty SPORTY WIRTUALNE. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

Bonus od Betcris na urodziny

Masz dziś urodziny? W tym szczególnym dniu bukmacher Betcris podaruje Tobie bonus urodzinowy w wysokości 20 PLN. Oferta promocyjna przeznaczona jest dla aktywnych graczy, którzy posiadają stałe konto w Betcris i regularnie korzystają z usług oferowanych przez tego bukmachera. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z minimalnym kursem całkowitym 2.50 zawierającego co najmniej trzy zdarzenia z oferty BETCRIS przy czym minimalny kurs każdego ze zdarzeń wynosi 1.25. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

____

Zakłady bukmacherskie Betcris działają na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o (Betcris). to legalny polski bukmacher.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Czy Betcris to legalny bukmacher?

Tak. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o (Betcris). to legalny polski bukmacher, działający pod nazwą BETCRIS działa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Czy Betcris oferuje bonusy bukmacherskie?

Tak. W Betcris znajdziesz miedzy innymi takie bonusy i promocje: Kursowy boost czyli wyższe kursy. dodatkowe 100% w ramach oferty Betcris PLUS, Wtorkowy Cashback, Ekstraklasowy freebet, darmowy zakład na start, Esportowy bonus, zwrot za Wirtualne Sporty oraz Bonus na Twoje urodziny.

Jaki jest kod rejestracyjny w Betcris?

W Betcris rejestracja składa się z kilku kroków. Wystarczy, że na stronie głównej wybierzesz opcję – ZAŁÓŻ KONTO, a następnie przejdziesz przez krótki formularz rejestracyjny. Nic trudnego. Obecnie nie potrzebujesz żadnego kodu rejestracyjnego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024