Silesion.PL

serwis informacyjny

Jackpot! Nowy format SuperGame w Superbet

Jeszcze wiecej ognia – nowy format SuperGame w Superbet

Jeszcze wiecej ognia – nowy format SuperGame w Superbet

Legalny w Polsce bukmacher Superbet postanowił jeszcze bardziej podnieść emocje w tej grze! Wystarczy, że wytypujesz pięć dokładnych wyników na mecze Ekstraklasy, a jeśli Twoje przewidywania były poprawne wygrywasz do 25.000 PLN. Oprócz nowych zasad, puli nagród, zmianie uległa także nazwa. Od teraz możesz próbować swoich sił w SuperGame Jackpot.

Dlaczego Jackpot? Ponieważ Jackpot oznacza progresywne zwiększanie nagrody głównej w tym konkursie bukmachera Superbet. Ponadto w SuperGame Jackpot łączna pula nagród to aż 50.000 PLN w gotówce, która nie wymaga obrotu!

Kwota zostanie podzielona w następujący sposób:

  • 8 350 PLN – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 2 pytania;
  • 8 350 PLN – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 3 pytania;
  • 8 350 PLN – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 4 pytania;
  • 25 000 PLN (Jackpot) – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 5 pytań.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Jeżeli żaden z Uczestników nie odpowie poprawnie na 5 pytań w danej rundzie, wówczas łączna kwota nagrody w wysokości 25 000 PLN zostanie przeniesiona na kolejną rundę zwiększając główną nagrodę (Jackpot) dla tej rundy.

Tym samym, jeśli nikt nie zdobędzie nagrody głównej w ciągu czterech rund, pula wzrośnie aż do niewiarygodnych 100.000 PLN.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w wyścigu po nagrody to aktywne i w pełni zweryfikowane konto gracza w Superbet.

Tylko w ostatniej rundzie, w której nastąpiła kumulacja, jeden z graczy SuperBet wygrał aż 40.000 PLN w gotówce.

Ponadto, w SuperGame Jackpot, pytania dotyczą wyłącznie spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, na którą w Superbet znajdziesz najwyższe kursy na rynku. Wśród nich zakłady łączone SuperBets, o niesłychanie wysokich wartościach kursowych. Dodatkowo, każde zdarzenie przedmeczowe postawione na Ekstraklasę, rozliczane jest z Super Przewagą. Ale na tym nie koniec, ponieważ weekendową ofertę uzupełnia oferta Ekstraklasa LIVE, w której możesz zyskać aż 25 PLN bonus każdego dnia.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author