Silesion.PL

serwis informacyjny

Cały świat KSW w jednym miejscu! Rusza aplikacja mobilna KSW

Największa europejska organizacja MMA – Federacja KSW – nie zwalnia tempa i aktywizuje swoje działania online, aby każdy fan mógł być jeszcze bliżej walk na najwyższym poziomie, także w warunkach domowych. Dziś na platformy mobilne iOS i Android trafiła oficjalna aplikacja mobilna Federacji KSW, stworzona we współpracy z firmą LookSoft.

Aplikacja mobilna KSW spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych fanów MMA. W aplikacji znajdziemy aktualności i relacje dotyczące gal KSW, Materiały wideo, informacje i wyniki walk, a także archiwum poprzednich gal i dostęp do KSW TV. Za pomocą aplikacji użytkownicy będą mogli zakupić bilet na galę, wykupić dostęp do walk w systemie Pay-Per-View, zobaczyć archiwalne gale KSW lub zaopatrzyć się produkty w KSW Shop.

Taki dobór funkcjonalności z jednej strony czyni z aplikacji aktywną platformę komunikacji z grupą docelową, dzięki której fani mogą być zawsze blisko swoich idoli, z drugiej strony będzie stanowić dla Federacji kolejny kanał sprzedaży online – produkt ułatwia użytkownikom uczestnictwo w galach poprzez zakup biletów lub dostęp do wydarzeń w systemie Pay-Per-View.

Już od dłuższego czasu myśleliśmy o stworzeniu aplikacji mobilnej KSW, w której sympatycy MMA będą mieć dostęp do bieżących informacji o federacji KSW, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Aplikacja KSW to nasz kolejny nowy produkt i jednocześnie ukłon w stronę fanów MMA. Jako KSW zawsze staramy się iść z duchem czasu i reagować na potrzeby rynku, a w Polsce bez dwóch zdań jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie innowacyjności komentuje Martin Lewandowski – Prezes Zarządu i współwłaściciel Federacji KSW.

Podstawowa wersja aplikacji jest bezpłatna i można ją już pobrać.

Aplikacja KSW na system Android dostępna TUTAJ

Aplikacja KSW na system iOS dostępna TUTAJ

Idealna aplikacja dla fanów MMA – cały świat KSW w jednym miejscu. Aplikacja KSW to jedyne autoryzowane narzędzie do oglądania wszystkich gal KSW na żywo na Twoim telefonie. Możesz zmieniać jakość transmisji i język komentatorów. Aplikacja pozwala również na przewijanie gali w trakcie jej trwania, oraz oglądanie walk jeszcze przez kolejne 72 godziny. To również możliwość zakupu biletów na gale i obozy, robienia zamówień w KSW Shop, sprawdzania terminów, fighcardu i lokalizacji zbliżających się gal KSW. Zawsze bądź na bieżąco z newsami z życia federacji: czytaj najnowsze wywiady z zawodnikami, zapisuj się na szkolenia, sprawdzaj lokalizację stref fana KSW. Wybieraj i kupuj ubrania sprzęt z kolekcji w KSW Shop. Oglądaj trailery gal, materiały z za kulis, archiwalne gale, zapowiedzi walk, najlepsze akcje, spektakularne nokauty i niesamowite poddania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023