Silesion.PL

serwis informacyjny

“Bukowa” – wyjątkowy film dokumentalny na 60-lecie GKS-u Katowice

GKS Katowice świętuje 60-lecie istnienia! Z tej okazji przygotowano wiele wyjątkowych projektów, a jednym z nich jest film dokumentalny pt. “Bukowa”.

Film opowie historię Stadionu Miejskiego przy ul. Bukowej, kibiców i sportowców, którzy przez lata tworzyli tam niezapomniane widowiska.

Głównym bohaterem filmu będzie Stadion Miejski przy ul. Bukowej, który przez 60 lat był świadkiem wielu historycznych wydarzeń i sportowych sukcesów GKS-u Katowice. Film przybliży również historię klubu od strony kibiców, którzy są jego sercem i duszą.

Premiera filmu zaplanowana jest na późną jesień 2024 roku. Zdjęcia do filmu będą realizowane m.in. podczas sobotniego meczu GKS-u Katowice z Wisłą Kraków, który odbędzie się przy Bukowej.

Nieuchronnie zbliża się czas pożegnania GieKSy z Bukową. Jubileusz Klubu to świetny moment, aby opowiedzieć o wielu magicznych momentach związanych z tym miejscem. To także ukłon ze strony Klubu w stronę wszystkich, którzy przez lata tworzyli w miejscu niezapomniane widowiska, zarówno na trybunach, jak i na boisku – podkreśla Krzysztof Nowak, prezes GKS-u Katowice.

“Bukowa” to nie tylko film o stadionie, ale także o ludziach, którzy go tworzą. To opowieść o pasji, dumie i miłości do GKS-u Katowice. Film będzie wspaniałym sposobem na uczczenie 60-lecia Klubu, przypominając o jego bogatej historii i wyjątkowych momentach.

W dniu 60. urodzin GKS-u, czyli 27.02.2024 r. piłkarska GieKSa zmierzyła się z Miedzią Legnica, a spotkaniu towarzyszyła wyjątkowa oprawa. Dzień później w Sali Audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbyła się też uroczysta gala. Jej kulminacyjnym momentem było wręczenie medali 60-lecia GKS-u wielu wybitnym postaciom związanym z Klubem.

Warto wspomnieć, że projekt “Bukowa” realizowany jest we współpracy z firmą produkcyjną Keep Rollin’, która specjalizuje się w produkcji filmowej i telewizyjnej. Partnerem projektu jest Fundacja Lotto.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024