Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacher: WOŚP z rekordem, a Wiadomości z Tuskiem

30 final woSP z rekordem

30 final woSP z rekordem

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra 30 stycznia, pobije kolejny rekord zebranych środków. Bukmacher prognozuje, że WOŚP łącznie zbierze co najmniej 220 mln zł. Zdaniem BETFAN relacja z finału pojawi się w Wiadomościach TVP, ale poprzedzi ją materiał dotyczący Donalda Tuska.

Zbliża się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas niego pieniądze pójdą na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Rok temu WOŚP zebrał blisko 211 mln zł. Zdaniem BETFAN tegoroczna zbiórka przebije ten wynik – kurs u bukmachera na taki scenariusz wynosi 1.20, co oznacza niemal pewne zdarzenie. BETFAN uważa też, że pęknie granica 220 mln zł. Kurs na taki rozwój sytuacji wynosi 1.50. To wedle analiz bukmacherskich opcja najbardziej prawdopodobna. Zebranie kwoty wyższej o kolejne 10 mln zł, tj. 230 mln zł, ma już nieco mniejsze szanse, ale wciąż jest całkiem realne – kurs na to w BETFAN wynosi 1.83. Natomiast zebranie co najmniej 240 mln zł to już w BETFAN kurs 2.50, oznaczający znacznie mniej prawdopodobne zdarzenie.

Jak co roku WOŚP z pewnością będzie ważnym tematem w programach informacyjnych. Zdaniem BETFAN 30 stycznia relacji z wydarzenia nie zabraknie również w głównym wydaniu Wiadomości TVP (kurs 1.40). Z racji tego, że program skrupulatnie śledzi działalność przewodniczącego PO, można się zastanawiać, co pojawi się jako pierwsze tego dnia w Wiadomościach: materiał na temat Donalda Tuska czy WOŚP? Z analiz BETFAN wynika, że większe szanse ma ten pierwszy scenariusz – kurs w tym wypadku wynosi 1.35, wobec 2.85 na to, że jako pierwsza będzie jednak wyemitowana relacja z WOŚP. Te kursy oznaczają, że każde postawione 100 zł, w razie spełnienia się którejś z tych opcji, przyniosłoby odpowiednio: 135 zł lub 285 zł wygranej.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023