Silesion.PL

serwis informacyjny

Batalia o Top 4 w Premier League: Manchester United – West Ham United

pilka nozna trener trening futbolowki

pilka nozna trener trening futbolowki

Manchester United : West Ham United (sobota, 22.01, 16:00)

West Ham jedzie na Old Trafford bronić miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Młoty rozgrywają kolejny, bardzo dobry sezon i z pewnością będą chciały wykorzystać marazm panujący w ekipie Czerwonych Diabłów.

Obie drużyny mają jednak trudność z zachowywaniem czystego konta. Manchesterowi w tym sezonie ta sztuka udała się jedynie 4 razy. West Ham jest pod tym kątem tylko o jeden mecz lepszy. Czy Łukasz Fabiański lub David De Gea zagrają na 0 z tyłu? Poniżej procentowe szanse na kilka wariantów tego zdarzenia w zakłaach bukmacherskich BETFAN:

  • Obie drużyny strzelą – NIE —> 44%
  • Obie drużyny strzelą – TAK —> 62%
  • Czyste konto Fabiański, 100 zł —> 422 zł
  • Czyste konto De Gea, 100 zł —> 256 zł

Jeżeli gospodarze strzelą bramkę i ostatecznie pokonają polskiego golkipera to najprawdopodobniej nie będzie to miało miejsca po rzucie rożnym. Czerwone Diabły wykonywały w tym sezonie już ponad 100 kornerów i w żadnym z tych przypadków nie udało im się trafić do siatki rywala. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to goście będą bardziej aktywni przy stałych fragmentach gry:

  • Więcej rzutów różnych WH —> 40%
  • Liczba rzutów rożnych 0-8, 100 zł —> 268 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024