Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus za wirtualne granie w forBET – 2 dzień kalendarza adwentowego

Drugi dzień Kalendarza Adwentowego to święto piłki nożnej. Zarówno dla fanów piłki wirtualnej oraz tej granej na żywo. Wystarczy, że w tym dniu zagrasz po jednym kuponie obu zakładów. Oprócz ewentualnej wygranej otrzymasz od forBET dodatkowo bonus nawet 100 złotych.

Zatem podsumowując. Twoim zadaniem w dniu 2 grudnia jest zagranie dwóch zakładów: jeden na sporty wirtualne I na piłkę nożną, drugi natomiast z oferty zakładów bukmacherskich na piłkę nożną.

Konieczne jest w obu kuponach zagranie tą samą stawką: 10, 50 lub 100 złotych. W nagrodę otrzymasz od nas bonus odpowiednio 10, 50 lub 100 złotych. Proste? Zatem nie czekaj i już teraz zagraj swoje zakłady!

Zasady promocji “WIRTUALNE GRANIE – REALNE WYGRANE”

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 02.12.2019.

4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać dwa kupony:

a) Jeden z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów WIRTUALNE l.

b) Drugi z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów bukmacherskich lub zakładów na żywo.

5. Kupony muszą zostać zagrane za jednakową stawkę 1050 lub 100 PLN.

6. Na kuponach muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – każde z kursem min. 1.35.

7. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Po spełnieniu warunków zasad promocji gracz otrzyma bonus 1050 lub 100 PLN. Wysokość bonusu zależy od stawek za jakie gracz wniósł zakłady:

– kupony zagrane za 10 PLN = 10 PLN bonusu,

– kupony zagrane za 50 PLN = 50 PLN bonusu,

– kupony zagrane za 100 PLN = 100 PLN bonusu.

10. Obrót bonusem wynosi 3x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

12. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

13. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika – od wyższego progu zagranych stawek – i znajdą się na kontach graczy we wtorek 03.12.2019 do godz. 16:00.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024