Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakład bez ryzka w drugim dniu kalendarza adwentowego PZBuk

Wkrocz do świata wirtualnej rozrywki, w którym możesz typować 24/7!

Pobierz aplikację PZBuk, w zakładce konto> kod bonusowy wpisz: DARMOWY20 i odbierz 20 zł zakład bez ryzyka na sporty wirtualne na swoim telefonie!

Pamiętaj – zakład bez ryzyka odbierzesz tylko w aplikacji lub przez stronę mobilną!

P.S. Nie zapomnij wrócić już jutro po kolejny prezent!

Regulamin promocji “Zakład bez ryzyka 20 zł”

1. Organizatorem promocji „ Zakład bez ryzyka 20 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy PZBuk i obowiązuje w dniu 02.12.19 od godziny 00:00 do godziny 23:59.

2. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 20 zł. Gracz otrzymuje zakład bez ryzyka po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, pobrać lub posiadać zainstalowaną aplikację mobilną PZBuk, w zakładce konto> kod bonusowy wpisać: DARMOWY20 i dokonać dowolnego depozytu.

4. Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 10 minut po spełnieniu warunków promocji.

5. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać tylko przez aplikację lub stronę mobilną na dowolny kupon w kwocie 20 zł , z kursem min. 1.01 na zakłady wirtualne, stawiany za pomocą własnych środków. W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.

6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 24h na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.

7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład bez ryzyka dopisany do konta gracza zostaje unieważniony, a  kwoty zakładu bez ryzyka przyznane użytkownikowi anulowane.

8. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu bez ryzyka w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

9. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład bez ryzyka i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

10. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023