Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus w Fuksiarz na Turniej Czterech Skoczni

Turnieju Czterech Skoczni fuksiarz 2021

Turnieju Czterech Skoczni fuksiarz 2021

Turniej Czterech Skoczni to jedna z największych imprez w skokach narciarskich mężczyzn. W ostatnich pięciu latach prestiżowe wydarzenie zostało zdominowane przez polskich skoczków. Trzykrotnie triumfował w nim Kamil Stoch i raz Dawid Kubacki. Kibicując naszym, legalny bukmacher Fuksiarz postanowił zorganizować specjalną promocję na turniej, gdzie podczas wszystkich czterech konkursów możesz zgarnąć łącznie nawet 280 zł!

Z promocji możesz skorzystać na każdy z czterech konkursów – Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen, Innsbruck, Bischofshofen.

Zgarniaj bonusy za występy Polaków

Każdy konkurs Turnieju Czterech Skoczni to okazja do odebrania nawet 70 zł bonusu. Za wszystkie cztery turnieje możesz zgarnąć aż 280 zł. Postaw kupon zawierający zdarzenie z wybranego turnieju, a Fuksiarz przyzna Ci bonus za dwa najwyższe miejsca Polaków.

Na jakiej podstawie przyznana zostanie kwota bonusu?

Nagrody

1. miejsce – 40 zł

2-5. miejsce – 30 zł

6-12. miejsce – 20 zł

13-20. miejsce – 10 zł

21-30. miejsce – 5 zł

Przykładowo, jeśli Kamil Stoch zajmie 2. miejsce w Oberstdorfie, Piotr Żyła uplasuje się na 6. miejscu, a Paweł Wąsek zakończy zawody na 25. pozycji, otrzymasz 50 zł bonusu. Wynika to z sumowania bonusów za miejsca dwóch najlepszych wyników naszych reprezentantów.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Obstaw kupon za stawkę min. 60 zł z kursem ogólnym min. 3.50.
  2. Dodaj do kuponu min. 1 zdarzenie związane z danym konkursem z Turnieju Czterech Skoczni
  3. Kupon musi być rozstrzygnięty do końca dnia, w którym odbywają się zawody
  4. Po spełnieniu warunków otrzymasz bonus w wysokości uzależnionej od pozycji 2 najlepszych Polaków w turnieju
  5. Możesz otrzymać bonus za każdy dzień turnieju. Na dany turniej udział w promocji bierze pierwszy kupon spełniający wspomniane wymagania.
  6. Bonus przyznajemy niezależnie od tego, czy kupon okaże się wygrany, czy przegrany.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024