Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus Box w Superbet. 7 000 000 w puli co miesiąc

Bonus Box w SuperBet

Bonus Box w SuperBet

Rozpocznij nowy rok 2023 z bonusowym przytupem! Dzięki wyjątkowej ofercie SUPERBET, to Ty decydujesz kiedy chcesz otrzymać bonus! W Bonus Box możesz liczyć na dodatkowy bonus każdego dnia! Odkryj sposób na codziennie bonusy przez cały styczeń! W puli bonusowej jest do rozdania aż 7 000 000 w tym miesiącu! Bądź na bieżąco ze sportowymi okazjami!

W jaki sposób otrzymać bonus?

 • Kliknij w BOX z prezentem na dany dzień w zakładce BonusBox na stronie SUPERBET.
 • Spełnij warunki promocji i odbierz natychmiastowy bonus.

Niespodzianki czekają w zakładach sportowych, grach wirtualnych i grach w karty! Kliknij w “BOX” i się przekonaj!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania bonusu „BONUSBOX ”

 1. W ofercie promocyjnej BONUSBOX, gracz otwiera ofertę promocyjną przygotowaną na dany dzień miesiąca objętego promocją, klikając w odpowiednią zakładkę, na stronie organizatora promocji.
 2. Wszelkie informacje dotyczące wymogów promocji, przekazane będą klientowi w okienku pop-up, które gracz otworzy, przystępując do promocji.
 3. W okienku pop-up będzie także zawarta informacja dotycząca szczegółowego regulaminu na dany dzień miesiąca objętego promocją.
 4. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do zróżnicowania poszczególnych kwot bonusów / ofert promocyjnych dla Uczestników, a kwota ta zostanie przekazana graczowi każdorazowo w formie pop-up’u, który gracz otworzy przystępując do promocji.
 5. Kwota bonusu jest określona w okienku informującym o promocji, w objęty promocją dzień.
 6. Każdego dnia, objętego promocją, gracz może wziąć udział w niej tylko raz.
 7. W ofercie BONUSBOX brane są pod uwagę wyłącznie środki pochodzące z salda depozytowego.
 8. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji z oferty należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Aktywacja bonusu w ramach oferty BONUSBOX

 1. Bonus należy zaakceptować w ciągu tylu dni od zaksięgowania go na koncie Gracza, ile wskazują szczegółowe regulaminy na dany dzień promocji BONUSBOX; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 2. Bonus ważny jest od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym w zależności od tego ile podaje szczegółowy regulamin promocji na dany dzień. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu bonusem, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma na wykorzystanie go tyle dni ile podaje szczegółowy regulamin promocji na dany dzień, aby aktywować „BONUSBOX “. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach promocji “BONUSBOX ” nie zostaną aktywowane.
 4. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 5. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem BONUSBOX środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 6. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 7. Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 8. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024