Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters

Pierwszy taki turniej darta w Polsce! Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

Superbet, jeden z liderów polskiego rynku bukmacherskiego, oferuje swoim klientom bonusy za udział w promocji “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters”. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne i dotyczy wyłącznie Graczy, którzy założyli konto z kodem LEGBUK w okresie obowiązywania promocji.

Aby otrzymać bonus, Gracz musi spełnić określone warunki, takie jak: rejestracja z kodem LEGBUK, wpłata pierwszego depozytu o minimalnej wartości 50 zł, zawarcie pierwszego kuponu singla na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters o wartości co najmniej 2 PLN oraz wyrażenie uprzednio zgód marketingowych. Każdy Gracz, który spełnia te warunki, może otrzymać jeden taki bonus.

Dodatkowo, Gracz, który zarejestruje konto w trakcie trwania promocji i dokona pierwszej wpłaty depozytu w wysokości min. 50 PLN, otrzyma ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN. Promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu singla zawartego po założeniu konta i na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters.

Bonus wynosi 600 PLN za trafiony typ na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale jeśli Gracz postawi wyższą stawkę, w promocji zostanie uwzględniona tylko kwota 2 PLN.

Ta promocja stanowi atrakcyjną okazję dla fanów zakładów sportowych, którzy chcą spróbować swojego szczęścia w obstawianiu zwycięzców turnieju Superbet Poland Darts Masters. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji i skorzystania z bonusów oferowanych przez Superbet.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters (typ zakładu: SPECJALNE – LOTKI – Superbet Poland Darts Masters – SPDM – ZWYCIĘZCA)
 3. Bonus to 600 PLN za poprawny typ na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę turnieju Superbet Poland Darts Masters” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *