Silesion.PL

serwis informacyjny

Pierwszy taki turniej darta w Polsce! Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

Pierwszy taki turniej darta w Polsce! Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

Pierwszy raz w historii turniej PDC World Series of Darts zagości w Polsce. Partnerem i sponsorem tytularnym wydarzenia, które odbędzie się 7-8 lipca 2023 roku w Warszawie został Superbet. Turniej zgromadzi gwiazdy dyscypliny i czołowych zawodników Europy Wschodniej.

W tegorocznym turnieju PDC World Series of Darts weźmie udział ośmiu topowych graczy z całego świata, którzy zmierzą się z ośmioma reprezentantami Europy Wschodniej. Wydarzenie odbędzie się na warszawskiej hali COS Torwar, która w ekspresowym tempie wyprzedała się do ostatniego miejsca.

Superbet to laureat nagrody Bukmacher Roku 2022 w plebiscycie Legalni Bukmacherzy. Bukmacher działa w Polsce od 2017 roku. Jego logo będzie widoczne na koszulkach rywalizujących graczy podczas Superbet Poland Darts Masters, na scenie głównej, a w hali powstanie strefa dla kibiców.

Z wielką przyjemnością witamy Superbet jako oficjalnego partnera Poland Darts Masters. Spotykamy się z niesamowitymi reakcjami od czasu ogłoszenia, że World Series obędzie się w Warszawie. Bilety wyprzedały się w przeciągu kilku godzin i z wielką niecierpliwością czekaliśmy na największą imprezę darta, jaka kiedykolwiek odbyła się w Polsce – mówi Matt Porter, dyrektor generalny PDC.

Z kolei Łukasz Seweryniak, prezes Superbet Polska dodaje: – Cieszymy się, że możemy być partnerem tytularnym Superbet Poland Darts Masters – pierwszej tak prestiżowej darterskiej imprezy w naszym kraju. Chcemy wspierać dynamicznie rozwijające się dyscypliny sportowe i pomagać im zdobywać zainteresowanie oraz popularność wśród kibiców. Ta współpraca to kolejny dowód na to, że Superbet poszukuje innowacyjnych rozwiązań zarówno w przedsięwzięciach sponsoringowych, jak i technologicznych.

Polaków reprezentować będzie czteroosobowy skład: lider Krzysztof Ratajski, plasujący się na 19. miejscu w światowym rankingu, Krzysztof Kciuk, Radek Szagański oraz Łukasz Wacławski, który zapewnił sobie miejsce poprzez kwalifikacje. Kolejni reprezentanci Europy Wschodniej to Adam Gawlas i Karel Sedlacek (Czechy), Boris Krcmar (Chorwacja) i Nandor Major (Węgry).

Z kolei osiem światowych gwiazd PDC zmierzających do Warszawy poprowadzi mistrz świata Michael Smith oraz holenderska legenda Michael van Gerwen, który w zeszłym miesiącu wygrał US Darts Masters w Nowym Jorku. W wydarzeniu wezmą również udział byli mistrzowie świata Gerwyn Price i Rob Cross, duet Premier League Dimitri Van den Bergh i Nathan Aspinall, były mistrz UK Open Danny Noppert oraz szósty w światowej kwalifikacji Luke Humphries.

Superbet Poland Darts Masters będzie transmitowany w Polsce, Holandii i krajach skandynawskich oraz bałtyckich za pośrednictwem Viaplay, a także na całym świecie za pośrednictwem kanałów nadawczych PDC, w tym ITV w Wielkiej Brytanii, DAZN oraz PDCTV (poza Niemcami, Austrią i Szwajcarią). Turniej można oglądać także w aplikacji Superbet.

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024