Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 400 PLN w Superbet za wygrany zakład na gola Holandii lub Chorwacji.

Go Super Peszko Superbet

Superbet

Promocja zakładów bukmacherskich SUPERBET przyciąga uwagę graczy, którzy poszukują dodatkowych korzyści przy obstawianiu meczów. Udział w promocji jest dostępny wyłącznie dla graczy, którzy spełniają określone warunki.

Aby wziąć udział w promocji, gracz musi założyć konto w określonym czasie objętym promocją i użyć kodu LEGBUK. Następnie należy dokonać pierwszego depozytu o minimalnej wartości 50 zł. Ważnym warunkiem jest również zawarcie pierwszego kuponu singlowego, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej dotyczący gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry półfinału Ligi Narodów (wydarzenie odbędzie się 14 czerwca 2023 roku). Minimalna stawka kuponu musi wynosić co najmniej 2 PLN. Ponadto, gracz musi wcześniej wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Każdy gracz, który spełni powyższe warunki, może otrzymać jeden bonus w ramach promocji. Bonus wynosi 400 PLN i przyznawany jest za poprawny typ na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry.

Dodatkowo, dla graczy, którzy zarejestrują konto w trakcie trwania promocji “Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry”, przewidziany jest ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN. Aby otrzymać ten dodatkowy bonus, gracz musi dokonać wpłaty pierwszego depozytu w kwocie minimum 50 PLN.

Ważne jest zrozumienie zasad przyznawania bonusu w ramach promocji. Dotyczy ona tylko pierwszego kuponu singlowego zawartego po założeniu konta. Na kuponie musi znaleźć się typ dotyczący gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry, takie jak “Holandia Strzeli Gola – tak” lub “Chorwacja – Liczba Goli – powyżej 0.5” lub “Chorwacja Strzelą Gola – tak” lub “Chorwacja – Liczba Goli – powyżej 0.5”. Jeśli gracz poprawnie typuje gola, otrzymuje bonus w wysokości 400 PLN.

Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN, jednak jeśli gracz obstawi wyższą kwotę, do promocji zaliczana jest stawka w wysokości 2 PLN.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Holandiilub Chorwacji w regulaminowym czasie gry”

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry (typ zakładu: Holandii Strzeli Gola – tak lub Holandii – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Chorwacja Strzelą Gola – tak lub Chorwacja – Liczba Goli – powyżej 0.5)
 3. Bonus to 400 PLN za poprawny typ na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Holandii lub Chorwacji w regulaminowym czasie gry” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author