Silesion.PL

serwis informacyjny

Bob Saget nie żyje. Aktor serialu “Pełna chata” miał 65 lat

Bob Saget

Bob Saget

Nie żyje aktor i komik Bob Saget, znany głównie z serialu “Pełna chata”. Aktor został znaleziony martwy w jednym z hoteli na Florydzie.

Policja została wezwana do hotelu Ritz-Carlton w Orlando “w sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego” – poinformowało na Twitterze biuro szeryfa.

Reuters przypomina, że Saget właśnie rozpoczął trasę z występami na żywo, a dzień wcześniej pojawił się w Jacksonville. Jeszcze na kilka godzin przed podaniem wiadomości o jego śmierci, Saget tweetował o swoim występie na Twitterze.

Bob Saget zdobył popularność głównie dzięki roli Danny’ego Tannera w serialu komediowym “Pełna chata”, który był emitowany w latach 1987-1995 oraz “Pełniejsza chata” w latach 2016-2020

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author