Silesion.PL

serwis informacyjny

Validé 2. Co się wydarzy w drugim sezonie serialu o francuskim świecie rapu?

Valide 2 fot Canal

Valide 2 fot Canal

Fani pierwszego sezonu „Validé”, który kończy się wielkim wydarzeniem, z niecierpliwością wyczekują kontynuacji losów bohaterów serialu. Koniec pierwszego sezonu, bez zbytniego spoilerowania, wymagał zmiany głównego bohatera w drugiej części opowieści o francuskim świecie rapu.

Minął już rok od wydarzeń, które zkończyły sezon I. Wciąż w świecie rapu działają William i Brahim, którzy skorzystali na współpracy z Mastara i Sno, zakładają własną wytwórnię o nazwie „Apash Music”. Zaczynają szukać pierwszego artysty, który podpisze kontrakt z „Apash Music”. Chcą znaleźć absolutnie wyjątkowego rapera, który wywoła sensację już od swojego debiutu…

Nowe postacie wnoszą dużo świeżości do scenariusza, który oscyluje między dramaturgią a humorem, w szczególności dzięki niezwykłej kreacji Youssoufa Hadjiego. Laetitia Kerfawciela się w postać raperki. „Lalpfa” to imię artystki, którą William, były menedżer Apasha, bierze pod swoje skrzydła. Raperka to mama, wychowująca kilkuletniego synka w Marsylii. Życie młodej raperki nie są łatwe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author