Silesion.PL

serwis informacyjny

Bilety na przejazdy komunikacją miejską w Świdnicy dostępne w aplikacji mPay

Bilet okresowy w aplikacji mobilnej? Tak! Od dziś mieszkańcy oraz wszyscy odwiedzający Świdnicę mogą przy użyciu mPay płacić wygodnie za przejazdy komunikacją miejską – bilety czasowe, dobowe, miesięczne, strefowe oraz międzystrefowe.

Wszystko za sprawą umowy podpisanej przez miasto Świdnica z mPay S.A., właścicielem wiodącej polskiej aplikacji finansowej mPay, z której usług korzysta już ponad 1.5 mln użytkowników. Dotychczas mieszkańcy Świdnicy mogli szybko i wygodnie opłacić za pomocą aplikacji bilety za postój autem w strefach płatnego parkowania. Od teraz, oferta usług mPay powiększona zostaje także o kompleksową obsługę płatności za bilety komunikacji miejskiej, ale na tym nie koniec udogodnień dla mieszkańców.

Bilety kolejowe w aplikacji mPay

Aplikacja mobilna umożliwia bowiem również zakup krajowych biletów kolejowych i autokarowych przez telefon. Z mPay bilet zakupić można o dowolnej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, także w święta. Przed jego zakupem należny zasilić portmonetkę lub podpiąć kartę płatniczą. Po zakupie bilet zostanie przypisany do numeru telefonu, nie trzeba drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń. Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności w zakładce „moje bilety”. mPay zaufali tacy przewoźnicy jak chociażby PKP Intercity, Polregio, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, czy Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Darmową aplikację mPay można pobrać ze sklepu Google Play, App Store lub Huawei App Gallery.

O mPay:

mPay to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji wspierających nowoczesny styl życia. Aplikacja, z której korzysta już 1.5 mln użytkowników umożliwia między innymi cyfrowe płatności w niemal każdej sytuacji. mPay oferuje swoim użytkownikom karty debetowe Visa, dając możliwość płacenia na całym świecie, a także bezpłatne przelewy bezpośrednie dla użytkowników zasilających portmonetki mPay. Ambasadorem marki mPay jest Jakub Błaszczykowski legenda piłki nożnej, a także biznesmen i inwestor. mPay to także wiodący polski fintech, dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych dla biznesu, od 2011 r. notowany na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka aktywnie poszerza portfolio usług z zakresu fintech, występując m.in. jako koncesjonowany agent rozliczeniowy z licencją NBP na własny Schemat Płatniczy oraz firma posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF. Oznacza to, że posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków płatniczych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024