Silesion.PL

serwis informacyjny

Bieg Na Szczyt Rondo 1 po raz dwunasty. Ruszają zapisy!

Przyszłoroczny Bieg Na Szczyt Rondo 1 odbędzie się 16 marca 2024 roku. Rusza rejestracja biegaczy na dwunastą edycję tego kultowego wydarzenia.

O zawodach w Rondo 1 słyszał już chyba każdy, kto miał styczność z bieganiem po schodach, czyli tzw. towerrunningiem. Bieg Na Szczyt Rondo 1 od swojej debiutanckiej edycji w 2011 roku zdobył miano wydarzenia kultowego i jeszcze nie zdarzyło się, by jego lista startowa nie została wypełniona w całości.

Na popularność zawodów kluczowy wpływ ma nie tylko wyjątkowy format biegu, ale także jego poziom sportowy. Warszawski biurowiec już dwukrotnie był gospodarzem mistrzostw Europy w bieganiu po schodach, rozgrywanych pod egidą Towerrunning World Association. Każdego roku na 37. piętro wieżowca wbiegają najlepsi specjaliści w tej konkurencji na świecie, a często również znane osoby ze świata sportu, mediów i kultury.

Szalenie istotny jest też charytatywny wymiar wydarzenia. Bieg Na Szczyt Rondo 1 od początku swojego istnienia wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, przekazując na rzecz Wioski SOS w Kraśniku ​przychód z opłat startowych, wpłacanych przez uczestników biegu. Zebrana w ten sposób łączna kwota przekroczyła już poziom 300 tysięcy złotych.

Ruszają zapisy

Rejestracja na ​XII Bieg Na Szczyt Rondo 1 zostanie otwarta w poniedziałek, 18 grudnia o godz. 14:00 w portalu SlotMarket.pl

Obowiązywać będzie limit 600 uczestników, a cena pakietu startowego będzie się wahać w granicach 59 – 79 złotych. Z uwagi na ograniczoną liczbę zawodników, a także historię dotychczasowych rejestracji, organizatorzy zalecają, by nie zwlekać z zapisaniem się na bieg, ponieważ pakietów nie wystarczy dla wszystkich chętnych.

Zainteresowani będą mogli dokupić także oficjalną koszulkę biegu.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.biegnaszczyt.pl

O Rondo 1
RONDO 1 to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków wysokościowych klasy A+ w Europie Środkowo-Wschodniej. 40-piętrowa wieża oddana do użytku w 2006 roku, znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ, w pobliżu stacji metra RONDO ONZ oraz dworca Warszawa Centralna. W skład kompleksu wchodzi także sąsiadujący, 10-kondygnacyjny budynek, w którym mieści się m.in. parking oraz szerokie zaplecze handlowo-usługowe. Rondo 1 oferuje łącznie 66 tys. mkw. powierzchni najmu oraz blisko 500 miejsc parkingowych. Jako pierwszy w Europie wieżowiec, kompleks otrzymał certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące”. W 2016 roku budynek otrzymał najwyższą w systemie LEED ocenę Platinum. RONDO 1 jest również zdobywcą prestiżowej nagrody Real Green CEE Real Estate Quality Awards 2012 w kategorii „Budynek Roku 2011” oraz CEE Real Estate Quality Awards 2013 w kategorii „Budynek Dekady”. Projekt Rondo 1 opracowała przy współpracy polskich pracowni AZO oraz Epstein renomowana amerykańska firma architektoniczna Skidmore, Owings & Merill.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024