Silesion.PL

serwis informacyjny

Betsson i Betsafe wycofują ofertę zakładów bukmacherskich dla graczy z Polski

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi o pozostaniu,Betsson i Betsafe wycofują jednak ofertę zakładów bukmacherskich dla graczy z Polski.

Oficjalne powiadomienia z  grupy Betsson zostaną wysłane mailowo w ciągu najbiższych godzin.Co ciekawe,oferta w pokerze oraz kasynie pozostanie.

AKtualna informacja z Betsson:

Jest nam bardzo przykro lecz w wyniku restrykcji nałożonych na terenie Polski nie będziemy mogli kontynuować naszych usług w zakresie zakładów sportowych z dniem 01/04/2017.
Nasze pozostałe produkty będa jednka nadal do dyspozycji.

Jak wam zapewne wiadomo 1 kwietnia wchodzi w życie nowelizacja ustawy hazardowej. Obecnie czekamy na ostateczną decyzję Zarządu dot. dalszych działaniań Betsson Group na polskim rynku, o której będę informowała na początku przyszłego tygodnia.

PS. Wiele osob próbuje na własną rękę uzyskać informacje na temat danego bukmachera,pytając obsługę klienta na Live Chat lub adminstratórów bukmacherskich Fanpejdży. Takie działania są pozbawione sensu. Osoby z LC czy Fan Page mają znikomą wiedzę na temat działań kierownictwa firm. Zalecamy spokój i cierpliwe oczekiwanie na oficjane stanowisko interesującej firmy. Pamiętajmy: gramy legalnie!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024