Silesion.PL

serwis informacyjny

Końcówka kwietnia przyniosła sporą niespodziankę dla wszystkich typerów. Swoja działalność rozpoczął Betfan, który na sam początek zaoferował graczom naprawdę atrakcyjne warunki. Jak wyglądają promocje tego bukmachera? Jakimi funkcjami wyróżnia się strona internetowa Betfan? Czy warto porzucać swoich starych ulubieńców na rzecz nowego bukmachera? Pierwsze testy są niezwykle optymistyczne. Tymczasem warto sprawdzić, jaką oferte darmowych zakładów (w artykule FREEBET) przedtsawiąją legalni bukmacherzy w Polsce

 

Start bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan rozpoczął działalność 5 kwietnia 2019 roku. Bardzo długo przyszło nam czekać na jego otwarcie, gdyż licencję od Ministra Finansów otrzymał rok wcześniej, 29 października. Niemal pół roku zajęło pracownikom bukmachera doprowadzenie strony do perfekcji, ale nie da się ukryć, że wykonali oni świetną robotę. Próżno szukać tu jakichś większych błędów czy nawet zwykłych literówek.

Strona internetowa bukmachera Betfan wita nas bardzo przyjemnym designem, który w sumie ma tylko jedną wadę. Duża część witryny jest w kolorze białym, przez co obstawianie w nocy, przy zgaszonym świetle, jest torturą dla oczu. Dziwi trochę ruch ze strony bukmachera, który zdecydował się na taką kolorystykę, wiedząc, że na całym świecie powoli odchodzi się od takiego rozwiązania. Niemniej jednak jest to jedyny minus strony. Cała reszta jest naprawdę świetna. Witryna utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, a wszystkie najważniejsze funkcje i opcje rozłożone są w sposób, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, korzystając z innych bukmacherów. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie trzeba uczyć się wszystkiego od nowa i nikt w ferworze obstawiania nie pomyli przycisków, narażając się na straty.

Oferta zakładów Betfan

Betfan oferuje swoim graczom mnóstwo różnych dyscyplin sportowych i rynków do obstawienia. Ciężko mówić tu jednak o jakimkolwiek przełomie, gdyż nie oszukujmy się, ale zaoferowanie czegoś nowego w obecnych czasach jest praktycznie niemożliwe. Mamy za to dostęp do bogatej, solidnej oferty. Bardzo atrakcyjne są również kursy na poszczególne zdarzenia.

Widać też, że Betfan bardzo poważnie traktuje e-sport. Rywalizacje w grach komputerowych otrzymały nawet swoją specjalną zakładkę. Na razie możemy obstawiać tylko większe turnieje w kilkunastu najbardziej popularnych grach, ale widać, że oferta ta już na starcie wyróżnia się, w stosunku do tego, co oferują konkurenci. Według zapowiedzi, ma być tylko lepiej. Trzymamy kciuki!

Rejestracja konta w Betfan

Zakładanie nowego konta w Betfan to bardzo proste zadanie. Okazuje się, że bukmacher już na samym początku zaoferował swoim klientom świetną funkcją, jaką jest możliwość otworzenia konta tymczasowego. Rejestrując się podajemy tylko podstawowe dane, takie jak e-mail, numer telefonu, hasło, imię i nazwisko oraz numer PESEL. Wszystkie inne informacje, jak np. skany dowodu osobistego, możemy wysłać w dowolnej chwili, już po założeniu konta.

W panelu rejestracyjnym znajduje się miejsce na kod promocyjny Betfan. Kod dostępny jest na kilku forach i stronach bukmacherskich, ale na razie korzystanie z niego nie daje żadnych dodatkowych profitów dla gracza. Nie wiadomo jednak, kiedy się to zmieni, dlatego warto być na bieżąco z newsami o bukmacherze, śledząc jego media społecznościowe i informacje na jego stronie.

Konto tymczasowe w Betfan nie różni się wiele od tego, do czego przyzwyczaili nas inni bukmacherzy. Możemy wpłacać pieniądze i obstawiać kupony, ale wypłata środków będzie możliwa dopiero po pozytywnym przejściu weryfikacji. Maksymalna kwota wpłaty to 5000 złotych, a limit wygranej na kuponie to 2279,99 złotych. Jedyną różnicą, w stosunku do innych bukmacherów, jest to, że w regulaminie nie ma zapisku o tym jak długo ważne jest takie konto tymczasowe. Oznacza to, że nikt nie zamknie nam go z dnia na dzień, a weryfikacji będziemy mogli dokonać w zupełnie dowolnym momencie, nawet bardzo długo po rejestracji.

Szczególną uwagę należy zwrócić na swój pierwszy depozyt na stronę. Nie chodzi tu o promocję, ale o fakt, iż bukmacher notuje sobie nasz numer konta bankowego i przypisuje go do naszej osoby. Wypłacić pieniądze będziemy mogli tylko na konto, z którego dokonaliśmy wpłaty. Nie jest to duże utrudnienie, ale warto sobie zanotować, że możemy korzystać tylko i wyłącznie z naszego konta, gdyż Betfan porównuje jego dane z tymi, które podaliśmy przy rejestracji.

Oferta powitalna bukmachera Betfan

Trzeba przyznać, że Betfan zaskoczył na start. Co więcej, najciekawsza część oferty nie jest w żaden sposób wyróżniona i znaleźć ją można czytając dokładnie regulamin. Przyjrzyjmy się jednak temu wszystkiemu powoli i na spokojnie, gdyż sama oferta promocyjna i sposób jej obrotu jest nieco skomplikowane. Zapowiadamy jednak od razu, że jest to najwyższa tego typu oferta wśród polskich, a nawet i zagranicznych bukmacherów. Po kolei.

Dla nowych klientów Betfan przygotował tylko jedną ofertę powitalną i jest to bonus od depozytów. Pierwsze trzy wpłaty zostają powiększone o 10%, 8% i 5%. Mało? Tylko z pozoru. Zaraz przekonacie się, dlaczego promocja ta nazwana została Megapakiet.

Każdy klient otrzymuje dodatkowe 10% od pierwszej wpłaty (maksymalnie 150 złotych), 8% od drugiej wpłaty (nie więcej niż 100 złotych) i 5% od trzeciej wpłaty (maksymalnie 50 złotych). Minimalna kwota wpłaty za każdym razem ustawiona została na 20 złotych. Jeśli chcemy zdobyć pełną kwotę bonusu musimy przelać na swoje konto u bukmachera odpowiednio 1500, 1250 i 1000 złotych. 3750 złotych to trochę dużo, ale sytuację nieco ratuje fakt, iż nie musimy tego robić za jednym razem.

Pierwszy depozyt musimy obrócić jednokrotnie, na co najmniej dwóch kuponach z kursem minimalnym 2.0. Na wypełnienie tego obowiązku mamy 50 dni. Niestety, jest to dopiero początek zabaw. Kolejne dwa depozyty również musimy obrócić w taki sam sposób. Warto też zapamiętać sobie, że dopóki nie skończymy obracać pierwszym depozytem, nie możemy skorzystać z oferty obowiązującej na drugi. Co najgorsze, jeśli nie uda nam się spełnić warunków obrotu dla pierwszej kwoty, bonus przepada całkowicie i nie możemy już skorzystać z pozostałych części oferty.

Niestety, dobrze się domyślacie, to nie koniec. Otrzymane od bukmachera małe kwoty z każdej wpłaty (150 zł + 100 zł + 50 zł) musimy obrócić pięciokrotnie, na kuponach zawierających przynajmniej trzy zdarzenia o kurie minimalnym 1.20. Żeby stawka naszego kuponu wliczała się do obrotu, minimalny kurs powinien wynosić co najmniej 2.00. Możemy więc otrzymać aż 1500 złotych. W tym momencie możemy wpłacić drugi depozyt, z którym postępujemy dokładnie tak samo. Podobna zabawa czeka na nas z trzecim depozytem. Jak widać, obrót bonusem w Betfan może zająć nawet kilka miesięcy. Dużym plusem jest to, że nie gonią nas wyżyłowane terminy, dzięki czemu nie musimy stawiać przypadkowych kuponów, a mamy czas, żeby wszystko dokładnie przemyśleć.

No dobra. Co w tej promocji jest niby takiego fajnego? Wystarczy rzucić okiem do regulaminu, żeby zobaczyć, że 3000 złotych, którymi chwali się bukmacher to nie jest górna granica kwoty, którą możemy otrzymać. Jest to tylko kwota gwarantowana nam przez bukmachera, wynikająca z bonusów, które otrzymujemy. W rzeczywistości, po spełnieniu wszystkich warunków, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z konta bonusowego przy zastosowaniu mnożnika x10. Jeśli bardzo dobrze nam idzie i wygrywamy wszystkie obstawione kupony, możemy uzyskać aż 100 000 złotych. Tak, dobrze czytacie. Jeśli klient, w czasie obrotu bonusem, uzyska na swoim koncie bonusowym 10 000 złotych, zostaną one przeniesione z mnożnikiem x10 na konto główne, z którego będzie można je od razu wypłacić. Zrobiło wrażenie, no nie? Szefowie Betfan muszą być wyjątkowo pewni siebie, że zdecydowali się wprowadzić aż tak atrakcyjną promocję.

Promocje dla stałych graczy w Betfan

Bez podatku do 20 % extra

Okazuje się, że monstrualna promocja powitalna to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z usług nowego bukmachera na rynku. W celu wypromowania swoich usług, Betfan zdecydował się na zaoferowanie swoim graczom zakładów bez podatku. Każdy obstawiony przez nas kupon, na którym znajdują się co najmniej dwa zdarzenia o łącznym kursie 2.00 otrzymuje zwiększony mnożnik. Dzięki temu możemy wygrać aż 14% więcej. Po postawieniu 4 meczy o łącznym kursie 4.00 dostajemy od bukmachera wygraną powiększoną o 20%.

Jeśli chcemy skorzystać z tej oferty promocyjnej, powinniśmy zarejestrować się w Betfan jak najszybciej. Historia pokazała, że tak atrakcyjne promocje nie są oferowane przez bukmacherów przez długi czas, gdyż jest to po prostu dla nich nieopłacalne.

Radar 365

Każdego dnia bukmacher wyszukuje najciekawsze spotkania w ofercie i oferuje na nie dodatkową promocję. Oznacza to, że co dzień otrzymamy dostęp do nowej interesującej promocji. Gracze, którzy spełnią warunki codziennych promocji, mogą liczyć na doładowanie swojego konta drobną kwotą pieniędzy.

Metody płatności w Betfan

Dostępne opcje płatności nie powalają na razie na kolana. Z drugiej zaś strony warto wziąć pod uwagę akt, że bukmacher wystartował niecały miesiąc temu i nie posiada jeszcze zbyt wielu podpisanych umów. W przyszłości lista dostępnych metod wpłaty z pewnością się powiększy. Nie ma sensu narzekać, gdyż bukmacher oferuje nam wsparcie dla najbardziej popularnych sposobów wpłaty. Pieniądze do bukmachera przelejemy za pomocą:

  • Błyskawicznych przelewów bankowych
  • Blika
  • Kart kredytowych i debetowych

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł (jeśli korzystamy z promocji, wartość ta rośnie do 20 zł), a bukmacher nie pobiera żadnej dodatkowej prowizji, dzięki czemu przelane pieniądze w całości trafiają na nasze konto.

Pierwsza wpłata musi być wykonana z konta bankowego, zarejestrowanego na nasze dane. Bukmacher wykorzystuje je do weryfikacji naszej tożsamości, a także przypisuje na stałe do naszego profilu i tylko w ten sposób będziemy mogli wypłacić później pieniądze.

Dużym plusem jest wsparcie dla błyskawicznych metod wypłaty. Transfery pieniężne realizowane są siedem dni w tygodniu od 7:00 do 23:00. Przeciętny czas oczekiwania na przelew to około 15 minut.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024