Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN: Złote Globy 2023 dla Colina Farrella i Cate Blanchett

Zlote Globy 2023 dla Colina Farrella i Cate Blanchett

Zlote Globy 2023 dla Colina Farrella i Cate Blanchett

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Złotymi Globami dla najlepszych filmów zostaną w tym roku nagrodzone produkcje „Fabelmanowie”, „Wszystko wszędzie naraz” oraz „Guillermo del Toro: Pinokio”.

Złote Globy, które są traktowane jako miernik oskarowych szans, będą w tym roku przyznane już po raz osiemdziesiąty. Zdaniem analityków BETFAN zwycięzcą w kategorii „Najlepszy dramat” będzie film „Fablemanowie”, wyreżyserowany przez Stevena Spielberga. On sam zresztą, wedle przewidywań BETFAN, odbierze statuetkę Złotego Globu dla najlepszego reżysera.

Zdaniem analityków bukmachera stowarzyszenie HFPA nagrodę dla najlepszej komedii przyzna filmowi „Wszystko wszędzie naraz”, robiącemu wrażenie rozmachem narracji i planów. W tej kategorii zagrożeniem dla faworyta może być jednak produkcja „Duchy Inisherin” – wielopłaszczyznowa opowieść o rozpadzie relacji, osadzona w irlandzkich plenerach. Zdaniem BETFAN za ten właśnie film Colin Farrell otrzyma Złoty Glob dla najlepszego aktora w komedii. Oprócz tego „Duchy Inisherin” przyniosą statuetkę również za scenariusz.

Z kolei w kategorii „Najlepszy aktor w filmie dramatycznym” polski bukmacher przewiduje wygraną Austina Butlera za rolę Elvisa. Spośród innych nominowanych, jego pozycji może zagrozić jedynie Brendan Fraser, który zagrał w dramacie „Wieloryb”. Trzeci w kolejności jest Bill Nighy, ale dystans dzielący go od Butlera i Frasera pozbawia złudzeń co do jego szans.

Najlepszą aktorką dramatyczną zostanie według BETFAN Cate Blanchett, która zagrała kompozytorkę i dyrygentkę największej niemieckiej orkiestry w filmie Tár. Jej pozycja wydaje się niezagrożona, bo Michelle Williams grająca główną rolę kobiecą w „Fabelmanowie”, choć druga w kolejności, ma już wyraźnie mniejsze szanse. Z kolei Złoty Glob dla najlepszej aktorki komediowej trafi, zdaniem polskiego bukmachera, do Michelle Yeoh, która brawurowo zagrała w filmie „Wszystko wszędzie naraz”. Według ocen BETFAN Margot Robbie, najważniejsza kontrkandydatka, nie zdoła jej pokonać w wyścigu po nagrodę.

Według analiz BETFAN Złoty Glob dla najlepszej animacji trafi do „Guillermo del Toro: Pinokio” , a za najlepszą piosenkę do Rihanny za „Lift me up”.

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024