Silesion.PL

serwis informacyjny

Obejrzyj Superpuchar Hiszpanii i MŚ w piłce ręcznej w BETFAN TV

Betfan TV

Betfan TV

Dzisiejszy wieczór w świecie sportu zapowiada się ciekawie! Będziemy mogli wybierać wśród różnych ciekawych spotkań, z których zdecydowanie najbardziej interesujący będzie Superpuchar Hiszpanii oraz Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej – w tym między innymi mecz pomiędzy rywalami Polski. Spieszymy z dobrą informacją: zarówno spotkanie z udziałem FC Barcelony, jak i mecze mistrzostw będzie można oglądać w BETFAN TV!

Aby obejrzeć transmisję, należy wejść w zakładkę LIVE i wybrać interesujące nas spotkanie. Jeżeli w BETFAN TV odbywa się transmisja danego meczu, wyświetli się ona w oknie nad ofertą zakładów na to spotkanie.

Superpuchar Hiszpanii oraz mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo w BETFAN TV! Otwórz konto, postaw dowolny kupon i oglądaj sport na żywo w BETFAN TV! U nas zobaczysz m.in. mecze FC Barcelony i Realu Madryt oraz zmagania polskich szczypiornistów!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

DOŁĄCZ I WPŁAĆ

  • Otwórz konto
  • Wpłać dowolną kwotę
  • Jeśli wpłacisz minimum 50 zł, zgarniesz bonus 200% od pierwszej wpłaty! Pełny opis bonusu dostępny: TUTAJ

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON

  • Postaw swój pierwszy kupon za dowolną stawkę
  • Sam decydujesz o liczbie zdarzeń i kursie!

OGLĄDAJ TRANSMISJE NA ŻYWO W BETFAN TV

  • Teraz możesz oglądać transmisje na żywo w BETFAN TV!
  • Transmisje znajdziesz w sekcji “Live” lub TUTAJ, w zakładce “Transmisje”

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024