Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN z ofertą pracy dla Stokowca za 50 tys. zł

BETFAN Extra Pensja dla Trenera

BETFAN Extra Pensja dla Trenera

BETFAN, legalny polski bukmacher, w ramach akcji „Extra Pensja dla trenera” złożył ofertę pracy Piotrowi Stokowcowi, który po trzech i pół roku zakończył swoja misję trenerską w Lechii Gdańsk. Wynagrodzenie za miesięczną wizerunkową współpracę to 50 tys. zł. Bukmacher będzie czekał przez tydzień na odpowiedź byłego szkoleniowca Lechii. Jeśli ta nie nadejdzie, pieniądze trafią do graczy.

Karuzela trenerska w Ekstraklasie zapewnia kibicom emocje czasem nie mniejsze niż akcje sportowe na ligowych boiskach. W poprzednim sezonie jako pierwszy trenerskie stanowisko utracił Aleksandar Vuković, a tym razem jest to, ku zaskoczeniu wielu, Piotr Stokowiec. Mimo licznych wspólnych sukcesów drogi jego i klubu się właśnie rozeszły, a my zgodnie z deklaracjami z początku rozgrywek, chcemy skorzystać z tej okazji i zaprosić trenera do naszego zespołu. Warunki współpracy są znane, a oferta leży na stole przez siedem dni” – zachęca Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Spekulacje na temat niepewnej pozycji Piotra Stokowca w Lechii powracały od kilku miesięcy. Mimo to wśród trenerów Ekstraklasy byli „mocniejsi kandydaci” do utraty stanowiska. Odejście Stokowca właśnie teraz było więc zaskoczeniem. Odzwierciedlał to kurs w BETFAN, który wynosił 15. To oznacza, że osoby które obstawiły, że Piotr Stokowiec będzie miał najkrótszy staż w Ekstraklasie w sezonie 2021/22, wygrały 1320 zł za każde postawione 100 zł.

Jeśli Piotr Stokowiec nie przyjmie propozycji BETFAN, bukmacher przeznaczy Extra Pensję, czyli 50 tys. zł, dla graczy w formie darmowych zakładów. Warunkiem skorzystania z tej akcji jest rejestracja gracza na betfan.pl, a następnie udostępnienie postu na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. Szczegóły znajdują się na betfan.pl. W poprzednim sezonie, oferta trafiła do Aleksandara Vukovica. Serb jednak nie skorzystał z propozycji BETFAN.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024