Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN oficjalnym bukmacherem Futbol Areny

Nowym partnerem i jednocześnie oficjalnym bukmacherem Futbol Areny została firma BETFAN.

BETFAN to legalny polski bukmacher, który na rynku działa od 2019 roku. Jego twarzą jest pięciokrotny mistrz świata Strongman, a obecnie zawodnik MMA w federacji KSW, Mariusz “Pudzian” Pudzianowski.

BETFAN opisuje się hasłem “Chcemy być jak kumpel!”. – Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie, czytamy na oficjalnej stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera BETFAN.

Współpraca Futbol Areny z BETFAN w najbliższym sezonie będzie niosła za sobą między innymi:

  • więcej artykułów, video oraz ich nowe formaty,
  • konkursy z nagrodami w postaci doładowań konta w BETFAN,
  • absolutny hit: mecze Futbol Areny w ofercie zakładów BETFAN!

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author