Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic sponsorem FKS Stal Mielec S.A.

Od początku swojej działalności w Polsce marka Betclic jest zaangażowana we wspieranie sportu i dziś ogłoszono, iż dołącza do biało-niebieskiej rodziny Stali Mielec.

Branding nowego Sponsora pojawi się również m.in. na stadionie podczas meczów domowych, w oficjalnych materiałach drukowanych, a także na stronie internetowej Klubu oraz grafikach publikowanych w mediach społecznościowych.

Betclic to legalny bukmacher i europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku swojej działalności w naszym kraju marka jest zaangażowana we wspieranie sportu. W przeszłości sponsorowała już kluby Ekstraklasy oraz siatkarską reprezentację Polski.

Betclic jest również Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim organizacji mieszanych sztuk walki UFC i sponsoruje jej zawodników – Karolinę Kowalkiewicz i Mateusza Gamrota. Ponadto marka współtworzy wydarzenia kulturalne i motoryzacyjne w całej Polsce, między innymi SBM FFestival, Polish Lech Hip-Hop Festival, Bitwę o Południe czy Driftingowe Mistrzostwa Polski x Speed Games i Speedland.

Nasze działania sponsoringowe w ostatnich miesiącach były bardzo intensywne. Jeszcze mocniej zaznaczyliśmy swoją obecność w świecie sportów walki, byliśmy aktywni w obszarze kultury czy imprez motoryzacyjnych. Teraz przyszedł czas na zwiększenie widoczności marki Betclic w Ekstraklasie. Zapraszam wszystkich kibiców na mecze i wspierania drużyny prosto z trybun stadionu. My też tam będziemy! — powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska

PGE FKS Stal Mielec to drużyna, która czwarty sezon z rzędu gra z najlepszymi zespołami w PKO BP Ekstraklasie. Chcemy współpracować z najlepszymi, dlatego cieszę się bardzo, że do grona naszych sponsorów dołącza jeden z największych graczy na świecie w branży bukmacherskiej. Rozpoczęcie naszej współpracy pokazuje, że klub FKS Stal Mielec S.A. to silna marka, godna zaufania. Jestem pewien, że podpisana w dniu dzisiejszym umowa przyniesie wymierne korzyści obu stronom i będzie kontynuowana w kolejnych latach — powiedział  Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

Miło mi powitać Firmę Betclic w biało-niebieskiej rodzinie Stali Mielec. Cieszę się, że prowadzone przez nas negocjacje doprowadziły do podpisania umowy. Zawarta dziś umowa przyniesie korzyści nie tylko dla klubu, ale również naszym kibicom, którzy dzięki niej będą mogli liczyć na specjalne oferty naszego nowego sponsora — dodał  Damian Gąsiewski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec S.A.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023