Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic – do wygrania: 3x koszulka reprezentacji Polski

Pora na kolejny konkurs w zakładach bukmacherskich Betclic #GramyZMistrzami

Zasady: like + w komentarzu na fanpejdżu Betclica za pomocą GIF-a lub emoji pokaż, co czujesz, gdy gra reprezentacja Polski

Nagroda: 3x koszulka reprezentacji Polski Kod rejestracyjny w Betclic – LEGALNY500

Przypomnijmy: Betclic został oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Bukmacher posiadający licencję na działalność w Polsce podpisał trzyletnią umowę, na mocy której otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, a jego logo znajdzie się na odzieży sportowej aktualnych mistrzów świata.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn pozyskała kolejnego sponsora. Zostały nim legalne zakłady bukmacherskie Betclic. Umowa zawarta między dwoma podmiotami daje legalnemu bukmacherowi prawo do posługiwania się tytułem oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Konkurs trwa na Twitterze, InstaGramie i Facebooku

➡ https://www.facebook.com/BetclicPolska/
➡ https://twitter.com/BetclicPolska
➡ https://www.instagram.com/betclicpolska/

Regulamin https://drive.google.com/file/d/1XxLFhkRIAukMiin9CDIZwqe7xThi07Mb/view?fbclid=IwAR1CSCnzxZNBxuybTxuE-ip3S0o1nsSlSbvJn52NDHAOC2Xaag93fzzBv0s

Masz czas do (9.07) 23:59

Nagrody trafią do 3 osób, które wyłonimy losowaniem wśród tych, które spełnią warunki opisane powyżej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024