Silesion.PL

serwis informacyjny

Bayern, Atletico i Manchester City wygrają na inaugurację? Kurs 15.0 w Betfan!

Bayern Atletico i Manchester City wygraja na inauguracje wysoki kurs betfan

Bayern Atletico i Manchester City wygraja na inauguracje wysoki kurs betfan

Co powiecie na wygrane Manchesteru City, Bayernu Monachium i Atletico Madryt w 1. kolejce nowego sezonu po kursie 15.0? Brzmi jak okazja? Słusznie! W BETFAN właśnie po takim kursie można obstawić zwycięstwa obrońców tytułu na inaugurację Premier League, Bundesligi i LaLiga!

Akcja trwa od dziś, godz. 16.00 do 13.08, godz. 20:30 – wziąć w niej mogą udział wszyscy, którzy zarejestrują się z kodem LEGALNY600 lub z TEGO linku właśnie w tym okresie. Co ważne, nie należy zwlekać, bo z szansy na EXTRA KURS może skorzystać pierwszych 1 000 osób!

Zasady są bardzo proste: po założeniu konta należy dokonać depozytu na min. 65 zł, a następnie za max. 15 zł zagrać w TYM miejscu na wygrane Manchesteru City, Bayernu Monachium i Atletico. Jeśli zakład wejdzie, gracz zgarnie 225 zł (minus podatek) na KONTO GŁÓWNE. Brzmi jak idealny start, prawda?

W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Pozostałe co najmniej 50 zł gracz będzie mógł wykorzystać w ramach CASHBACK 600, czyli zakładu bez ryzyka. Jeśli kupon postawiony za te środki nie wejdzie, otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe z wymogiem jedynie 1-krotnego obrotu.

1 Załóż konto

 • Załóż konto pomiędzy 11.08, godziną 16:00 a 13.08, godziną 20:30
 • Dokonaj depozytu minimum 65 zł
 • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
 • Nie zwlekaj, z okazji może skorzystać 1 000 osób – kto pierwszy, ten lepszy!

2. Postaw kupon

 • Zagraj zakład na zwycięstwa Bayernu Monachium, Atlético Madryt i Manchesteru City w 1. kolejce nowego sezonu W TYM MIEJSCU (nie z oferty głównej na ten mecz)
 • Kupon SOLO
 • Maksymalna stawka 15 zł
 • Wygrane zostaną wypłacone na Konto Główne po obrocie całością depozytu!

3. Czas trwania

 • Od 11.08, godziny 16:00 do 13.08, godziny 20:30
 • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
 • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024