Silesion.PL

serwis informacyjny

Awans Realu i wielka wygrana! Zobacz kupon gracza BETFAN

Awans Realu i wielka wygrana w maju w BETFAN

Awans Realu i wielka wygrana w maju w BETFAN

Gdy już zapowiadało się, że wczorajszy wieczór będzie znacznie nudniejszy, niż pierwsze spotkanie pomiędzy Realem a Manchesterem City, doszło do czegoś niezwykłego. Wielu kibiców piłkarskich zapewne nie mogło usnąć – i to nie tylko z uwagi na sam rezultat, ale również okazałe wygrane, które przypadły osobom pokładającym największe zaufanie w “Królewskich”.

Jednym ze szczęśliwców był typer w zakładach bukmacherskich BETFAN, który pod koniec meczu w formie zakładu na żywo zdecydował się na obstawienie awansu ekipy z Madrytu i ku jego szczęściu ten scenariusz się spełnił. Za postawione 500 zł gracz zgarnął aż 35 tysięcy w BETFAN! 

Real Madryt – Manchester City 3:1 (0:0)

Bramki: Rodrygo (90, 90+2), Benzema (95-karny) – Mahrez (73)

Życzymy wszystkim Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author