Silesion.PL

serwis informacyjny

Aplikacja w służbie majówkowiczom! TOP 5 przydatnych funkcjonalności

Wielkimi krokami zbliża się majówka 2024! Dla wielu jest to czas wzmożonych wyjazdów, tych bliższych, za miasto oraz dalszych, zagranicznych. Osoby planujące zostać w domu skorzystać mogą z atrakcji, które oferują polskie miasta takich jak, chociażby wystawy, kina, teatr, koncerty czy odwiedziny w zoo. Niezależnie od tego, jak zdecydujecie się spędzić długi weekend majowy warto, aby towarzyszyła Wam aplikacja, która łączy kilka przydatnych funkcji, dzięki której w łatwy i szybki sposób zaplanujecie swój czas, podróż lub wydatki.
O ranking pięciu najbardziej przydatnych funkcjonalności w ramach jednej aplikacji, z których warto skorzystać podczas majówki 2024 pokusili się eksperci mPay.

1. Planer podróży

Mobilny planer podróży to „must have” każdego początkującego i doświadczonego podróżnika! Dzięki tej funkcji oraz automatycznej lokalizacji użytkownicy aplikacji mogą korzystać z wizualizacji mapy uwzględniającej optymalną trasę podróży, bez względu na środek transportu, a także z udogodnieniem w postaci głosowej nawigacji. Niestraszne będzie im także planowanie podróży komunikacją miejską, ponieważ funkcja ta pozwala na dostęp do aktualnego rozkładu jazdy, zgodnie z danymi GPS pojazdów komunikacji miejskiej. Dzięki temu użytkownik otrzymuje precyzyjne wskazówki dotyczące czasu przejazdu oraz godziny dotarcia w wyznaczone miejsce!

2. Ubezpieczenie od ręki

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! W ramach wybranych aplikacji finansowych użytkownicy mogą skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która pozwoli im wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę z zakresu ubezpieczenia pojazdu lub podróży. Jak to działa w praktyce? Należy wypełnić prosty formularz, porównać oferty ubezpieczeń i zdecydować się na wybrane ubezpieczenie turystyczne z poziomu aplikacji. W podobnie prosty i szybki sposób można wykupić ubezpieczenie na samochód lub motocykl. Dostępna jest szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC i NW oraz pakiety Assistance. Wystarczy zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego!

3. Pożyczka w kilka kliknięć

Wiodące aplikacje finansowe w swojej ofercie dostępne „od ręki” mają także dopasowane do użytkowników rozwiązania finansowe – między innymi szybkie pożyczki bez wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie także na ostatnią chwilę – na nieplanowane wydatki, w tym właśnie te związane z podróżami. Od dodatkowej, potrzebnej gotówki użytkowników dzieli tylko kilka prostych kroków. Wystarczy ustalić kwotę oraz okres spłaty, wypełnić krótki formularz i zatwierdzić wniosek. Pieniądze będą dostępne w ciągu kilkunastu minut!

4. Wygodne płatności za bilety oraz parkingi

W czasie podróży jest to idealna opcja – wszystko w jednej aplikacji, bez potrzeby szukania automatów z biletami czy parkometrów. Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności. Nie trzeba drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń, a akceptacja płatności oznacza skasowanie biletu. Podobnie jest w kwestii parkowania, jeśli zdecydujecie się na podróż autem. Nie trać cennego czasu szukając parkometru i nosząc bilet z powrotem do auta. Zakup potrwa kilka sekund, a opłaty można dokonać zostając w samochodzie. W swojej aplikacji wybierz miasto, strefę i metodę rozliczenia, kliknij „Rozpocznij parkowanie”. Parkujesz na różne sposoby: bez limitu, na czas, na kwotę. Wszystko zależy od Ciebie!

5. Dostęp do kultury i rozrywki

Bilet wstępu do parków narodowych lub zoo w telefonie? Czemu nie, skoro aplikacja umożliwia taki zakup! To świetna opcja dla wszystkich tych, którzy zamierzają spędzić majówkę w mieście. To także ogromny plus, kiedy nie chcecie tracić czasu przeznaczonego na zwiedzanie, a przy kasie jest długa kolejka. Jeśli planujecie wieczór z dobrym filmem lub serialem, to w waszej aplikacji finansowej w łatwy i prosty sposób wykupicie także dostęp do popularnych serwisów streamingowych.

O mPay:

mPay to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji wspierających nowoczesny styl życia. Aplikacja, z której korzysta już 1.5 mln użytkowników umożliwia między innymi cyfrowe płatności w niemal każdej sytuacji. Ambasadorem marki mPay jest Jakub Błaszczykowski legenda piłki nożnej, a także biznesmen i inwestor. mPay to także wiodący polski fintech, dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych, od 2011 r. notowany na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka aktywnie poszerza portfolio usług z zakresu fintech, występując m.in. jako koncesjonowany agent rozliczeniowy z licencją NBP na własny Schemat Płatniczy oraz firma posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF. Oznacza to, że posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków płatniczych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych. Oferuje też swoim użytkownikom karty debetowe Visa, dając możliwość płacenia na całym świecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024