Silesion.PL

serwis informacyjny

Ankieta ws. “nocnej prohibicji” dla mieszkańców Koszutki jest już dostępna

Nocna prohibicja

Nocna prohibicja

20 stycznia br. prezydent Katowic podpisał zarządzenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych z mieszkańcami Koszutki w sprawie wprowadzenia zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w tej dzielnicy.

6 lutego br. uruchomiona została ankieta, do wypełnienia której zapraszono wszystkich mieszkańców Koszutki. Ankieta jest aktywna do 19 lutego br.

By wyrazić opinię za pomocą formularza ankietowego, kliknij WYPEŁNIJ ANKIETĘ.
Uwaga dla osób chcących wypełnić ankietę przez smartfona: jeśli formularz konsultacyjny nie wyświetla się w pełni na ekranie, prosimy o wybranie w ustawieniach telefonu opcji wyświetlania strony “wersja na komputer”.

Dodatkowo zapraszamy mieszkańców na spotkanie w dzielnicy w czwartek 16 lutego o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” przy ul. Grażyńskiego 47.

Konsultacje społeczne mają na celu zebranie opinii mieszkańców odnośnie zgłaszanych do urzędu propozycji ograniczenia godzin sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Dzielnicy nr 12 Koszutka. Zmiany w przepisach polegałyby na wprowadzeniu zakazu sprzedaży alkoholu w sklepach i stacjach benzynowych między godz. 22.00 a 6.00 rano.

Jak wziąć udział w konsultacjach:

Spotkanie

Przyjdź na spotkanie i porozmawiaj o problemach związanych ze spożywaniem alkoholu wbrew przepisom prawa na terenie dzielnicy i/lub wypełnij ankietę konsultacyjną przy asyście urzędnika:

          kiedy:  16 lutego, godz. 17.00

          gdzie:  Miejski Dom Kultury „Koszutka”, ul. Grażyńskiego 47

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author