Silesion.PL

serwis informacyjny

Andrzej Twarowski zakończył współpracę z TOTALbet

Andrzej Twarowski zakończył trwającą od października 2018 współpracę z Totalbet, pełniąc rolę ambasadora marki. W ramach współpracy ambasador użyczał wizerunku do materiałów promocyjnych, a także brał udział w ich tworzeniu oraz publikował komentarze wokół postów bukmachera.

Zakłądy bukmacherskie Totalbet pojawiły się na legalnym rynku 2 lipca 2018 roku. Produktami, które najbardziej kojarzą się z TOTALbet, są wysokie kursy, oraz pierwsza na polskim rynku bukmacherskim loteria Kasomania. Do flagowych projektów TOTALbet należy sponsoring federacji sportów walki FEN oraz Rafała Kijańczuka, odkrycia 2018 roku w polskim MMA.

***

Andrzej Twarowski, komentator nc+, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasięgowych dziennikarzy sportowych w Polsce. Od 1996 r. związany ze stacją Canal+, na antenie której komentuje piłkę nożną, specjalizując się w lidze angielskiej. Jest także współprowadzącym cyklicznego programu „Liga+ Extra”, podsumowującego wydarzenia Lotto Ekstraklasy. Jego wpisy na Twitterze śledzi ponad 132 tys. obserwujących.


TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author