37. kolejka PHL. Udany rewanż JKH

37. kolejka PHL. Udany rewanz JKH

W niedzielę, 15 stycznia odbyły się trzy mecze 37. kolejki Polskiej Hokej Ligi. JKH pokonał sanoczan, swoje mecze wygrały też GKS Tychy oraz Comarch Cracovia.

W Jastrzębia-Zdroju gospodarze zrewanżowali się drużynie z Sanoka za piątkową porażkę. Wtedy Marma Ciarko STS wygrała w karnych. W niedzielę lepsi byli podopieczni Roberta Kalabera, którzy najlepiej zagrali w pierwszej tercji, wygranej 4:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Na Stadionie Zimowym w Tychach gospodarze mieli ciężką przeprawę z Zagłębiem. Sosnowiczanie po drugiej tercji prowadzili 2:1, ale decydująca odsłona spotkania należała do miejscowych, którzy wygrali starcie 4:2.

Pasy pokonały Stalowe Pierniki, a pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 46 sekundzie, autorem trafienia był Radosław Sawicki.