Silesion.PL

serwis informacyjny

300 zł za gola Legii w meczu z Austrią Wiedeń + nowość – Strefa Kuponów Fortuny

300 zł za gola Legii w meczu z Austrią Wiedeń plus nowość Strefa Kuponów Fortuny

Już w czwartek rewanżowy mecz Legii Warszawa z Austrią Wiedeń w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy! Wojskowi są gotowi na zwycięstwo. Z tej okazji FORTUNA przygotowała promocję dla nowych graczy, rejestrujących się z tego LINKU, za używając specjalnego kodu MMM600, w której możesz zdobyć nawet 300 zł bonusu, jeśli Legia zdobędzie gola w meczu z Austrią Wiedeń! Wystarczy, że postawisz min. 2 zł na bramkę legionistów w tym meczu! Sprawdź co zrobić, żeby odebrać bonus za gola warszawskiej Legii.

Strefa Kuponów

Nowość w Fortunie! Strefa kuponów jest miejscem, w którym gracze mogą szybko dzielić się swoimi kuponami i kopiować kupony udostępnione przez innych członków Strefy. Przy okazji gracze zdobywają punkty inspiracji i rywalizują o jak najwyższą pozycję w rankingu. Dzięki różnorodnym filtrom wyszukiwanie interesujących kuponów jest bardzo intuicyjne. Wybierając odpowiednie kryteria, takie jak typ kuponu, sport, kurs, liczba zdarzeń, data obstawienia czy nazwa użytkownika, gracze mogą znaleźć kupony, które najlepiej odpowiadają ich preferencjom i strategiom obstawiania. Strefa Kuponów to dobre miejsce dla tych, którzy nie przepadają za wnikliwą analizą i wolą zainspirować się kuponami graczy o większym doświadczeniu lub interesującej taktyce. To również miejsce dla tych którzy chcą zyskać uznanie wśród innych Fortuniarzy lądując na szczycie rankingu najbardziej inspirujących graczy. Pierwszy udostępniony kupon w Strefie gwarantuje bonus o wartości 5 zł do wykorzystania na dalszą grę. Nie wiesz, co to jest STREFA KUPONÓW? Kliknij TUTAJ i wszystkiego się dowiedz! 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Najważniejsze informacje, dotyczące “bonusu za gola Legii”:

  • Czas obowiązywania promocji: 16-17.08.2023 do momentu rozpoczęcia meczu Austria Wiedeń – Legia Warszawa
  • Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
  • Wymagana stawka: min. 2 zł
  • Wymagany zakład: Legia Warszawa liczba goli: więcej niż 0.5 (numer zakładu: 15674918, typ: wiecej 0.5), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)

Dodatkowe wymagania:

  • jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail), aby odebrać bonus 200 zł w przypadku wygranej
  • obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail), aby odebrać bonus 300 zł w przypadku wygranej

Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki a Legia zdobędzie minimum jedną bramkę bonus otrzymasz maksymalnie do 96 godzin po rozstrzygnięciu kuponu

300 zł za gola Legii – jak skorzystać z promocji?


1. W czasie obowiązywania promocji zarejestruj się w Fortunie i zaznacz zgodę na komunikację

300 zl za gola Legii jak skorzystac z promocji

2. Zrób pierwszą wpłatę na min. 30 zł

3. Postaw pierwszy kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie) na więcej niż 0.5 gola Legii w Meczu z Austrią Wiedeń:

Postaw pierwszy kupon SOLO tylko jedno zdarzenie na kuponie na wiecej niz 0.5 gola Legii w Meczu z Austria Wieden

4. Jeżeli spełnisz warunki wyżej i Legia zdobędzie minimum jedną bramkę, to otrzymasz wygraną z kuponu oraz 200 zł bonusu


UWAGA: Promocja ta łączy się z promocją “Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, co oznacza, że jeśli podczas rejestracji zaznaczysz obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail) otrzymasz dodatkowo 100 zł bonusu. Czyli łącznie możesz odebrać nawet 300 zł bonusu. 

Bonus przyznamy Ci w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu w postaci punktów lojalnościowych. Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość bonusu dowolny kupon na dowolne zdarzenie. 

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024