Silesion.PL

serwis informacyjny

500 zł w BETFAN za zwycięstwo Manchesteru City nad Sevillą!

500 zł w BETFAN za zwycięstwo Manchesteru City nad Sevillą

Czy Manchester City triumfuje nad Sevillą FC w nadchodzącym Superpucharze Europy? Dla wszystkich nowych entuzjastów zakładów bukmacherskich, firma BETFAN przygotowała wyjątkową ofertę – szansę na zdobycie 500 złotych za zwycięstwo drużyny Obywateli (w regulaminowym czasie gry)!

1. Dołącz i Wpłać:

  • Rozpocznij swoją przygodę otwierając konto w BETFAN.
  • Wpłać dokładnie 30 złotych.

2. Postaw Zakład na Zwycięstwo Manchesteru:

  • Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO o wartości dokładnie 30 złotych na zwycięstwo Manchesteru City w standardowej ofercie, na rynku 1X2 (Kupon musi być rozliczony do 16.08.2023 do godz. 23:59).

3. Wykorzystaj Bonus:

  • Jeśli Manchester City zwycięży, otrzymasz atrakcyjny bonus w wysokości 500 złotych.
  • Aby przelać wygraną na Saldo Główne, bonus musisz obrócić dwukrotnie.
  • Masz możliwość zagrania kuponu SOLO lub AKO.
  • Kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia nie mniej niż 1.30.
  • Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu i będzie aktywny przez 7 dni.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Ile zdarzeń muszę mieć na kuponie?

Sam decydujesz o liczbie zdarzeń i kursie! Możesz postawić kupon SOLO (z pojedynczym zdarzeniem na wygraną Manchesteru City) lub kupon AKO – do zdarzenia z wygraną Manchesteru City dorzucasz dowolną liczbę zdarzeń na kuponie.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), numeru konta bankowego etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *