Silesion.PL

serwis informacyjny

30 września. Nietypowe pomysły na Dzień Chłopaka. Jak ciekawie spędzić ten czas?

lot w aerotunelu prezentmarzen

lot w aerotunelu prezentmarzen

Dzień Chłopaka przypada w kalendarzu 30 września. Chociaż nie jest to oficjalna data, to jednak w środowisku szczególnie młodych osób znakomicie się przyjęła. Dzień Chłopaka często jest postrzegany jako dzień partnera, więc staje się okazją do wręczania upominku czy przygotowania niespodzianki wśród par w nieformalnych związkach. Oto kilka podpowiedzi jak nietypowo można spędzić ten dzień, aby sprawił obdarowanemu nie tylko radość, ale zapisał się też na długo w jego pamięci.

Dzień Chłopaka może być okazją, aby podejść do tematu w mniej konwencjonalny sposób i podarować bliskiej osobie trochę pozytywnych emocji, jak również wspólnie spędzić nietypowo czas.

Logiczna łamigłówka z dużą dawką zabawy, czyli Escape Room

Wizyta w Escape Room, tym bardziej jeśli jest niespodzianką dla jej uczestników, może okazać się świetną zabawą. Pozwala rozwijać umiejętności logicznego myślenia pod presją czasu, spędzić aktywnie i oryginalnie czas. Wystroje pokojów stwarzają szansę, aby przenieść się do konkretnej historii, gdzie rozwiązywanie zagadek w określonym czasie pozwala znaleźć klucz do wyjścia z pokoju. Do wyboru zazwyczaj są różne pokoje tematyczne, a w każdym z nich inny scenariusz gry. Escape Room to pomysł na kreatywne spędzenie czasu z bliskimi czy w gronie przyjaciół.

Wizyta na strzelnicy, czyli nuta mocnej adrenaliny

Dla miłośników strzelectwa ciekawą niespodzianką może być wizyta na strzelnicy, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różne rodzaje broni. Podczas takiego spotkania można zapoznać się z budową broni, poznać metody jej ładowania, przeładowywania oraz wszystkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na strzelnicy. Instruktor może również nauczyć nas prawidłowej postawy strzeleckiej i technik celnego strzału. Wizyta na strzelnicy zorganizowana przez dziewczynę z okazji Dnia Chłopaka może okazać się dla niego dużym zaskoczeniem, które na długo zapamięta.

Jazda gokartem, czyli mocne wrażenia na torze

Jazda gokartem to niezapomniana przygoda, która pozwala zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. Jazda na specjalnie przygotowanym torze kartingowym przystosowanym do dynamicznej jazdy, pozwala na ćwiczenie refleksu, techniki jazdy i panowania nad pojazdem. Dla chłopaka może być świetną okazją do sprawdzenia się w roli kierowcy wyścigowego, a dla przedstawicielek płci pięknej może być szansą, aby doświadczyć niezapomnianych motoryzacyjnych emocji wspólnie z bliską osobą. Jazda gokartem jest dostępna w coraz większej liczbie lokalizacji w całej Polsce i sprawi radość każdemu, kto lubi sportową rywalizację i dobrą zabawę.

Jak dowodzą badania, prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach, dostarczają obdarowanej osobie dłużej trwającego poczucia szczęścia niż przedmioty. Większość chłopców niezależnie od wieku, interesuje się motoryzacją, sportem lub muzyką i w każdej z tych kategorii można znaleźć oryginalne i niezapomniane atrakcje, jak chociażby jazda Monster Truckiem, trening karate czy lekcja gry na perkusji. Wybierając upominek na Dzień Chłopaka warto uwzględnić przede wszystkim zainteresowania obdarowanego, jego charakter i osobowość. – podpowiada Aleksandra Skrzyńska z serwisu Prezentmarzeń.

Tradycyjnie przyjęło się, że prezent na Dzień Chłopaka jest raczej symbolicznym upominkiem, co nie znaczy jednak, że nie może być wyjątkowy. Kreatywnie i aktywnie spędzony czas na realizacji wybranej atrakcji dłużej zapada w pamięć, ponieważ emocje jakich wówczas doświadczamy są silnym nośnikiem wspomnień. Głównym zadaniem każdego prezentu jest sprawianie radości, dlatego warto sięgnąć po prezenty w formie przeżyć.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024