Silesion.PL

serwis informacyjny

3 września 2022 r. odbędą się Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznię 2022

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznie 2022

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznie 2022

W sobotę 3 września 2022 roku odbędą się I Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznię w Wiśle. Bieg na skocznię brzmi może przerażająco, natomiast tak naprawdę jest to świetna zabawa i jedyna w roku okazja, by na nogach dostać się po zeskoku na samą górę skoczni. Wrażenia fantastyczne!

Podczas mistrzostw Polski uczestniczy w zawodach średnio około 800 osób i tak naprawdę o czasy walczy może z 200 uczestników, a reszta świetnie się bawi! Najszybsi wbiegają na skocznię w nieco ponad 3 minuty, natomiast spacerowym tempem, z podziwianiem widoków, jest to kwestia 12-15 minut. Zjazd w dół jest już wyciągiem krzesełkowym. Od razu po zawodach na skoczni w WIśle im. A. Małysza. odbędzie się ceremonia medalowa zwycięzców.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author