Silesion.PL

serwis informacyjny

200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego. Jak skorzystać z promocji?

200 zl za celny strzal Roberta Lewandowskiego. Jak skorzystac z promocji

200 zl za celny strzal Roberta Lewandowskiego. Jak skorzystac z promocji

Przed nami intensywny weekend z kilkoma dużymi wydarzeniami w świecie MMA (KSW 80, HIGH League 6 i UFC 286), ale nie brakuje również ciekawych meczów piłkarskich, takich jak niedzielne El Clasico. Z myślą o tym spotkaniu FORTUNA przygotowała specjalną promocję dla nowych graczy, którzy mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego. Szczegóły dostępne poniżej:

Już w nadchodzącą niedzielę odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych – El Clasico! O godzinie 21:00 zawodnicy Barcelony i Realu Madryt wyjdą na murawę Camp Nou, a wśród nich… wielki Polak Rodak, Robert Lewandowski. Zwycięstwo gospodarzy da im przewagę w walce o tytuł, natomiast goście będą musieli wygrać, aby zachować szanse na mistrzostwo. Po 25 kolejkach drużyny dzieli 9 punktów. W ostatnich starciach Katalończycy radzili sobie z “Królewskimi” całkiem nieźle, jednak wynik dwumeczu Benzemy i spółki z Liverpoolem pokazał, że zawsze należy ich brać poważnie. Jak poradzi sobie RL9? W poprzednim Klasyku zdobył bramkę, a jak będzie tym razem? Bez wątpienia emocji nie zabraknie, a legalny bukmacher FORTUNA przygotował coś specjalnego, aby dodatkowo je zwiększyć!

Oferta “200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego” – jak skorzystać z promocji?” w 4 prostych krokach:

 1. W dniach 16-19.03.2023 do momentu rozpoczęcia meczu FC Barcelona – Real Madryt zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację
 2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
 3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na minimum jeden strzał celny Roberta Lewandowskiego w starciu Barcelony z Realem Madryt (numer zakładu: 7365– “odda co najmniej jeden strzał w światło bramki podczas El Clasico – TAK”) z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
 4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP.
 5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Zasady promocji “200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego”:

 • Oferta: prematch (Robert Lewandowski odda co najmniej jeden strzał w światło bramki podczas El Clasico – nr. zakładu 7365)
 • Kupon: SOLO
 • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.
 • Data: 16-19.03.2023 do momentu rozpoczęcia meczu FC Barcelona – Real Madryt, czyli godziny 21:00
 • Depozyt: min 30 zł
 • Stawka: min. 2 zł
 • Bonus: 200 zł w punktach FKP jeżeli kupon okaże się wygrany
 • Warunek: w trakcie trwania promocji w dniach 16-19.03.2023 zarejestruj konto w Fortunie, zrób pierwszy depozyt za min. 30 zł następnie postaw pierwszy kupon za min. 2 zł zawierający typ na celny strzał Roberta Lewandowskiego w starciu z Realem Madryt, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych..
 • Ważne: Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, nowi gracze otrzymają bonus w postaci punktów lojalnościowych FKP, które można wykorzystać na obstawianie zakładów. Za wygranie pierwszego kuponu przygotowano 28000 punktów FKP, czyli równowartość 200 zł. Dzięki temu bonusowi, od razu po wygranej możemy skorzystać z darmowego zakładu o wartości 200 zł.

Liczba punktów lojalnościowych będzie widoczna w panelu użytkownika. Aby skorzystać z 200 zł w punktach FKP, należy dodać zdarzenia na kupon, wybrać opcję zapłaty w punktach FKP i kliknąć w przycisk “zagraj”. W przypadku wygranej, pieniądze zostaną automatycznie przelane na konto gracza i będą dostępne do wypłaty na konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author