Silesion.PL

serwis informacyjny

Stawiając 100 w FUKSIARZu, odbierzesz 100 na El Clasico

Stawiajac 100 w FUKSIARZu odbierzesz 100 na El Clasico

Stawiajac 100 w FUKSIARZu odbierzesz 100 na El Clasico

Już w najbliższą niedzielę na arenie piłkarskiej odbędzie się najbardziej oczekiwane spotkanie sezonu – El Clasico. W związku z tym, Fuksiarz – jedna z wiodących firm bukmacherskich – przygotowała specjalną ofertę dla swoich nowych klientów.

Dedykowana oferta powitalna, która została przygotowana dla nas przez firmę Fuksiarz, to propozycja dla osób, które zarejestrują swoje konto za pośrednictwem dedykowanego linka. Aby skorzystać z oferty, należy po rejestracji z TEGO linku postawić kupon AKO o wartości co najmniej 100 zł na El Clasico i dowolne inne zdarzenia, przy czym kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.60.

Niezależnie od tego, czy postawiony kupon okaże się trafiony, czy nie, nowy gracz otrzyma od Fuksiarz 100 zł freebetu na dalszą grę. Jest to doskonała okazja, aby skorzystać z oferty i wziąć udział w emocjonującym meczu El Clasico.

Fuksiarz to firma, która cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Dzięki szerokiej gamie dostępnych zakładów oraz ofertom specjalnym, gracze mogą liczyć na wiele atrakcyjnych możliwości i duże szanse na wygraną.

Oferta powitalna, którą przygotowała dla swoich nowych klientów firma Fuksiarz, to doskonała okazja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Dzięki temu, że gracz otrzymuje od razu 100 zł freebetu, może on spróbować swoich sił w grze bez ryzyka utraty własnych środków.

Jeśli więc interesujesz się sportem i lubisz obstawiać wyniki meczów, możesz skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez firmę Fuksiarz i wziąć udział w emocjonującym meczu El Clasico.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024