Silesion.PL

serwis informacyjny

20 PLN bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur (LIVE) w SuperBet

20 PLN bonus na mecz Manchester United Tottenham Hotspur LIVE w SuperBet

20 PLN bonus na mecz Manchester United Tottenham Hotspur LIVE w SuperBet

W sobotnie popołudnie piłkarze Manchesteru United podejmować będą na własnym stadionie piłkarzy Tottenhamu! Czy ekipa „Czerwonych Diabłów” zrehabilituje się za wysoką porażkę w starciu derbowym?

Aby postawić duży krok w walce o pierwszą czwórkę na zakończenie sezonu, drużyna Manchesteru United w sobotnim starciu potrzebuje wygranej! Faktem jest, że obie drużyny rozczarowują w obecnym sezonie, niemniej nadal zachowały szanse na zakwalifikowanie się do przyszłorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów! Ekipa gospodarzy zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli, jednak nie zanotowała wygranej od trzech spotkań. Jednak, w pojedynkach bezpośrednich, są niepokonani z Tottenhamem od czterech spotkań, a trzy ostatnie wygrali! Czy Manchester United będzie kontynuował dobrą serię w starciach z zespołem Tottenhamu? Postaw u legalnego bukmachera SUPERBET zakład i odbierz 20 PLN w bonusie!

W jaki sposób otrzymać 20 PLN w ramach Promocji „20 PLN Bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur”?

 • Postaw zakład za przynajmniej 20 PLN na spotkanie Manchester United – Tottenham Hotspur rozgrywane w dniu 12.03.
 • Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel, z oferty na żywo.
 • Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „20 PLN Bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za przynajmniej 20 PLN na spotkanie Manchester United – Tottenham Hotspur, rozgrywane w dniu 12.03.2022 roku. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 2. Promocyjny zakład musi zostać złożony za minimum 20 PLN z konta depozytowego.
 3. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel z oferty zakładów „na żywo”.
 4. Do oferty nie kwalifikują się zakłady z zakładki SuperBets.
 5. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 6. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkanie Manchester United – Tottenham Hotspur z regularnej oferty. Jeśli na kuponie znajdzie się inne, niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 7. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 8. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 9. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 10. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 11. Kwota bonusu wynosi dokładnie 20 PLN.
 12. Bonus będzie aktywowany do 48 godzin od rozliczenia promocyjnego kuponu.
 13. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na spotkanie Manchester United – Tottenham Hotspur w okresie trwania promocji.
 14. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 15. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 16. Kupony zamknięte przy opcji cahsout nie biorą udziału w promocji.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 19. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 20. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „20 PLN Bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu ” 20 PLN Bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur” nie zostaną aktywowane.
 21. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 22. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji 20 PLN Bonus na mecz Manchester United – Tottenham Hotspur środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 23. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 24. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024