20. kolejka PHL. Radosny hokej i dwie dogrywki

To był gorący wieczór. Pasy wygrały siódmy mecz z rzędu, ale sanoczan pokonały dopiero po dogrywce. W Nowym Targu kibice oglądali radosny hokej, w spotkaniu z JKH padło aż 13 bramek. Tyszanie zwyciężyli w dodatkowym czasie gry.

W meczu w Sanoku bardzo dobry debiut miał Szwed Elliot Lorraine, który zaliczył dublet dla miejscowej drużyny. Spotkanie zakończyło się wygraną faworyzowanej Comarch Cracovii 3:2, ale dopiero w dogrywce. W dodatkowym czasie gry Roman Rac zdobył bramkę już w 19 sekundzie.

W Nowym Targu padło aż 13 bramek, Szarotki wygrały nawet trzecią tercję 4:3, ale w przekroju całego spotkania lepsza była drużyna z Jastrzębia-Zdroju, która zwyciężyła 8:5. Hat trick zaliczył Josef Svec.

W Sosnowcu więcej było twardej, męskiej gry niż bramek. Po 60. minutach było 1:1. W dogrywce na 5 sekund przed końcem bramkę zdobył dla tyszan Alexander Younan.

Następna kolejka odbędzie się w piątek, 18 listopada. W 21. kolejce JKH zagra z GKS Katowice (godz. 18:00), tyszanie z Podhalem (18), KH Energa Toruń z drużyną z Sanoka (18:30), a Comarch Cracovia rywalizować będzie z Zagłębiem Sosnowiec (18:30). Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.

20 kolejka PHL

• Marma Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia 2:3 po dogrywce (0:1, 1:1, 1:0, d. 0:1)