Silesion.PL

serwis informacyjny

2 ozonatory dla Pogotowia Ratunkowego ufundowane przez Aluron Virtu CMC Zawiercie

Pieniądze zebrane wśród siatkarzy i sztabu szkoleniowego Aluron Virtu CMC Zawiercie posłużyły do zakupu dwóch generatorów ozonu dla Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zawierciu.

Dzięki zakupowi znacznie przyspieszony zostanie proces dekontaminacji ambulansów, który trwa około godziny na jedną karetkę. W imieniu drużyny urządzenia dostarczył i przekazał, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, środkowy Aluron Virtu CMC Marcin Kania.

Wytwarzany przez ozonator ozon, ma także właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Gaz wchodzi w reakcje z bakteriami, pleśniami, grzybami i innymi drobnoustrojami doprowadzając do ich całkowitego zniszczenia. Poza tym, generator ozonu skutecznie usunie wszelkie przykre i nieprzyjemne zapachy. Ozon nie maskuje zapachów lecz całkowicie je neutralizuje.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author