17. kolejka Polskiej Hokej Ligi za nami. To był emocjonujący piątek

17 kolejka Polskiej Hokej Ligi za nami. To byl emocjonujacy piatek

Za nami 17. kolejka Polskiej Hokej Ligi. To był żywiołowy piątek. W wyrównanej walce, Comarch Cracovia pokonała GKS Tychy po rzutach karnych. Emocji nie zabrakło również w pozostałych spotkaniach.

Na lodowisku w Sanoku lepsi okazali się goście. Spotkanie Marma Ciarko STS Sanok z Re-Plast Unia Oświęcim zakończyło się zasłużonym zwycięstwem graczy z Oświęcimia. Biało-niebiescy zdobyli 4 bramki, podczas gdy gospodarzom tylko raz udało się umieścić krążek w bramce.

Zagłębie Sosnowiec świetnie radził sobie w pierwszej tercji, gdy sosnowiczanie oddali dwa celne strzały do bramki GKS-u. Karta odwróciła się jednak w drugiej tercji – GKS Katowice odrobił straty i zwyciężył wynikiem 3:2.

JKH GKS Jastrzębie zdominowało KH Energa Toruń. Drużyna z Jastrzębia strzeliła 6 bramek. Szczególnie dobrze zaprezentował się Mark Kaleinikovas. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2.

O zwycięstwie Cracovii w meczu z GKS Tychy zadecydowały rzuty karne. Po zaciętej walce, decydujący strzał dla Comarchu oddał Grzegorz Sawicki.