Silesion.PL

serwis informacyjny

17. kolejka PHL. Cracovia zagra z GKS Tychy

17 kolejka PHL. Cracovia zagra z GKS Tychy

17 kolejka PHL. Cracovia zagra z GKS Tychy

W piątek, 28 października odbędzie się 17. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej zapowiada się mecz w Krakowie, gdzie miejscowi zmierzą się z tyską drużyną. Lider z Katowic podejmie Zagłębie. Do interesujących starć dojdzie także w Toruniu i Sanoku.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Krakowie, gdzie miejscowi podejmą GKS Tychy. Comarch Cracovia ma za sobą dwa bardzo udane spotkania z mocnymi rywalami. W 16. kolejce Pasy wygrały na Jastorze 2:1, a wcześniej u siebie z Unią 5:2. Tyszanie też mieli wymagających przeciwników. Drużyna przegrała z JKH 2:4, ale pokonała Unię 5:2. W pierwszej rundzie w starciu GKS Tychy – Cracovia na Stadionie Zimowym zdecydowanie dominowali podopieczni Rudolfa Rohacka, goście zwyciężyli 4:0.

Lider z Katowic zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. To będzie kolejny mecz GieKSy, który zostanie rozegrany na lodowisku Satelita. U siebie podopieczni Jacka Płachty świetnie się spisują, mają na koncie cztery zwycięstwa z rzędu – trzy ligowe i starcie o Superpuchar Polski. Liderami klasyfikacji kanadyjskiej są Bartosz Fraszko – 23 punkty (8 bramek i 15 asyst) oraz Brandon Magee – 17 punktów (8 goli i 9 asyst).

JKH zmierzy się na wyjeździe z KH Energa Toruń. W pierwszej rundzie jastrzębianie byli lepsi, mecz zakończył się wynikiem 2:1. Marma Ciarko STS Sanok zagra z Unią i będzie chciała się zrewanżować za porażkę z września 2:4.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024