Silesion.PL

serwis informacyjny

10 zł w LVBET za bramkę wrocławian w meczu Śląsk Wrocław – Paide

10 PLN za bramke Slaska lipiec 2021

10 PLN za bramke Slaska lipiec 2021

Legalny w Polsce bukmacher czyli LVBET jako sponsor Śląska Wrocław stworzył promocję, która zagwarantuje kibicom WKSu dodatkowy zastrzyk gotówki! Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy o stawce minimalnej 50 PLN i kursie minimalnym 1.50 na mecz Śląsk Wrocław vs Paide (15.07.2021 21:00) i odbierz 10 PLN za każdą bramkę strzeloną przez piłkarzy Śląska!

Przykładowo: Śląsk wygrywa 2 – 0, a Ty dodatkowo otrzymasz 20 PLN od LV BET!

Pamiętaj o stawce minimalnej 50 PLN oraz kursie minimalnym zakładu 1.50, aby zakwalifikować się do promocji.

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Promocja potrwa od 13.07.2021 (od 14:00) do 15.07.2021 (20:59).
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Do promocji kwalifikują się gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawią pojedynczy zakład przedmeczowy na mecz Śląsk Wrocław – Paide, który zostanie rozegrany 15.07.2021 o godzinie 21:00.
 4. Minimalna stawka za którą należy postawić zakład wynosi 50 PLN, a kurs minimalny zakładu 1.50.
 5. Maksymalnie gracz może postawić 1 zakład kwalifikujący się. Tylko pierwszy postawiony zakład bierze udział w promocji. Do promocji kwalifikują się wygrane oraz przegrane zakłady.
 6. W promocji udział biorą tylko zakłady postawione za środki własne.
 7. Zakłady kombinacyjne łączące inne wydarzenia sportowe nie kwalifikują się do promocji.
 8. W promocji nie biorą udziału:
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady MultiSingiel,
  • zakłady systemowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady zawarte na platformie Player Bets.
 9. Zakłady rozliczone jako “Zwrot” po kursie 1.00 nie będą kwalifikowały się do promocji. W tym wypadku gracz otrzyma na konto zwrot stawki.
 10. Za każdą bramkę strzeloną przez piłkarzy Śląska Wrocław, gracz otrzyma 10 PLN. Przyznane środki będą w postaci bonusu do trzykrotnego (3x) obrotu.
 11. Bonusy zostaną dodane na konta graczy dnia 16.07.2021 do godziny 17:00.
 12. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych czy platformie Player Bets).
 13. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 14. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 15. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 16. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów z promocji “10 PLN za bramkę Śląska” lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji, próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  2. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
 17. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author