Silesion.PL

serwis informacyjny

1 gol przewagi Polaków na Euro i zakład wygrany. Superprzewaga w Superbet

Wyczekiwane pierwsze spotkanie naszych reprezentantów na Euro 2024 zbliża się wielkimi krokami! Już w niedzielę, nasza drużyna stanie do boju z Holandią na stadionie w Hamburgu.  Po udanych meczach kontrolnych przed mistrzostwami, niepokonana jak do tej pory pod wodzą trenera Michała Probierza reprezentacja pokazała znakomitą formę i determinację, co buduje optymizm przed trudnymi wyzwaniami grupowymi. 

Specjalna oferta  SUPERBET  dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 35 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? O tym przekonamy się na boisku, ale już teraz SUPERBET przygotował wyjątkową promocję, która zwiększy Wasze szanse na wygraną!

Zasady działania promocji

W specjalnej ofercie Superprzewagi, teraz masz większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej. Jako jedyna firma w Polsce oferuje możliwość świętowania wygranej już po 1 golu przewagi. 

Wystarczy, że postawisz zakład ze specjalnej oferty na zwycięstwo Polski, a kiedy Biało-Czerwoni wyjdą na jednobramkowe prowadzenie, zakład zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany!

  • Wolisz bezpieczniejszą opcję z nieco niższym kursem, która znacznie zwiększa szanse na wygraną przy jednym golu przewagi?
  • A może preferujesz bardziej ryzykowny zakład z jednym z najwyższych kursów na rynku, gdzie potrzebne są dwa gole przewagi w dowolnym momencie spotkania?

Wybierz Superprzewagę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry i ciesz się zwiększoną szansą na wygraną dzięki naszej unikalnej ofercie!

Objęty promocją zakład to:

Mecz (1 gol przewagi Polaków i zakład wygrany)  – Polska”  (dostępny wyłącznie w ofercie przedmeczowej)

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz na stronie Superbet.pl

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024